Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szívesen ismerkednék igényes...

Szívesen ismerkednék igényes fiatal fiúkkal-lányokkal. Vannak itt ilyenek?:D

Figyelt kérdés

16 éves budapesti lány vagyok.


Vannak barátaim, van kivel megbeszélnem az érzéseimet stb..., de szívesen ismernék meg új embereket is. Ez az eddigi vírusos helyzet, meg hát annak a lehetősége hogy lesz még második hullám eléggé korlátozza az élőben ismerkedést, gondoltam hátha találok a jó kis interneten valakit/valakiket:) (továbbra is BARÁTKOZÁS céljából) Persze ha valamennyire megismertük egymást akkor lehetne találkozni is, közös programok stb...


Erős a gyanúm hogy a gyakori nem a legjobb hely erre, nem hiszem hogy sok olyanhoz eljut ez a "kérdés" akikre számítanék, de azért reménykedni lehet, mert más netes opció (ahol nem társat lehet keresni) nem nagyon jutott eszembe.


Szerintem a közös témákat beszélgetés közben tudnánk megtalálni, a sablonos ön-jellemzésben nem is nagyon hiszek, úgyhogy az ilyen bemutatkozósdit majd privátban.



2020. aug. 5. 10:39
 1/7 anonim válasza:
Nice, nem mintha nekem menne az ismerkedés
2020. aug. 5. 10:51
 2/7 anonim válasza:
Milyen szépen összeszedett kérdés, főleg 16 éves létedre, elismerésem! :)
2020. aug. 5. 11:18
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Én sajnos nem Budapest környékén élek.

Azt szeretném megkérdezni, hogy mi az, amit te igényesnek tartasz? (A kérdésem nem rosszindulatból fogalmazódott meg, hanem csak azért kérdezem, mert ismerek olyanokat, akiknek a "MENŐ" (okádék) dolgok az igényesek. Ami abban nyilvánul meg, hogy minden második szavuk vagy egy káromkodás, vagy egy sértő szó, ezen kívül naponta minimum 1 doboz cigi, az alkoholt (esetenként a drogot) sem vetik meg, a legújabb IPhone, a legmárkásabb ruhák, természetesen a legdrágább ékszerek sem maradhatnak ki, mert ugye akinek nincs minimum 5000000 forintnyi ékszergyűjteménye, az lúúzer!), de ismerek olyan embereket, akiknek teljesen mást jelent az igényesség (Közéjük tartozom én is). Engem egyáltalán nem tudnak lázba hozni a drága dolgok (Több milliót érő Guccy, a legújabb IPhone, satöbbi). Számomra az igényesség belülről fakad!

2020. aug. 5. 11:23
 4/7 A kérdező kommentje:

#3-nak

Persze én is így értettem, nekem az igényesség arra vonatkozik, hogy hogyan érez, hogyan bánik másokkal, kisugárzás, stb... Persze van külső igényesség is, de az meg pláne elég relatív. Az biztos hogy nekem teljesen mindegy hogy valakin Gucci ruha van vagy valami noname, pláne hogy az utóbbi tud tök szép és különleges lenni:)

2020. aug. 5. 11:40
 5/7 anonim válasza:
Èg szerelmère. Csak gyerek vagy ès 16 èves. Màris a bozòttűzbe hoznàd magad de ez valahogy így nem lesz fiud.
2020. aug. 5. 12:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Továbbra sem azt akarom hogy legyen "fiúm", de ha ennyire izgat, volt már:)
2020. aug. 5. 12:54
 7/7 anonim válasza:

Szia

szívesen ismerkednék én is, ha érdekel privátban tudunk beszélni

2020. aug. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!