Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesten valakik ismerkedni?

Budapesten valakik ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nemtől függetlenül keresnék embereket tényleg csak megismerési szándékból, aztán majd kiderül, hogy barátok leszünk-e vagy sportolni eljáró haverok vagy ilyesmi.

21 éves fiú vagyok, rengeteg érdeklődési köröm van, de egyikbe sem merülök bele teljes mértékben.

Szeretek gondolkodni és szeretem a gondolkodó embereket, azokat akikkel kultúrált (vagy sörözgetés mellett picit kevésbé kultúrált :D) vitákat tudnánk nyomni ész érvek egymásnak ütköztetésével, lehetőleg rengeteg témában. Úgy érzem sok álláspontom egyedi, nem sokan értenek egyet velem a legtöbb mélyebbnek mondható témában, ez persze lehet jó vagy rossz dolog is valaki számára, emiatt írom le.

Szeretem az olyan személyeket, akik az elveik mellett ki tudnak állni és törekednek rá, hogy elgondolkodjak egy-egy érvükön, akár megváltoztassam saját elveim.

De nem csak bölcsészfilós emberek érdekelnek, szeretek csak úgy elmenni valakivel/valakikkel sétálni, ruhákat nézni, inni vagy bulizni is ha úgy adódik.

Gamelni is szeretek, szóval arra is keresek olyanokat, akik nem bánják, hogy kb. minden online játékban noob vagyok, mert általában csak single játékokkal játszom. :D

Sporthoz is keresnék edzőtársat ha úgy adódik, meg gördeszkázni is nem rég kezdtem el, amit élvezek és jó lenne másokat is megismerni, akiket érdekel a sport.


Élőben leginkább úgy jellemezném magam, hogy általában komoly témákról szeretek beszélni, de nem szeretem a komoly hangulatot, így "megfűszerezem" poénokkal és nevetéssel a mondandóimat. Ez a legtöbb embernek úgy láttam szimpi, de volt aki ízléstelennek tartotta, ez van. :D


Ha szimpatikusnak tart valaki ezek alapján, akkor írjon bátran, minden embert érdekesnek és értékesnek tartottam eddig, aki hagyta, hogy megismerjem.



2020. aug. 5. 19:47
 1/6 anonim válasza:
melegek is írhatnak?
2020. aug. 6. 18:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, én nem vagyok meleg, de kirekesztő sem semmilyen mértékben, szóval nem probléma egyáltalán. :)
2020. aug. 6. 19:46
 3/6 anonim válasza:

Ha gondolod írhatsz

20f

2020. aug. 12. 00:57
 4/6 anonim válasza:

Habár, nem vagyok budapesti, de én is szívesen megismernélek. Szimplán, csak barátkozni szeretnék. Jó lenne valakivel elmenni vásárolni, szintén van gördeszkás, szóval jó lenne valakivel gyakorolni, ha nem akkor csak simán beszélgetni. Ha, gondolod, akkor írj nyugodtan.

21l

2020. aug. 12. 18:33
 5/6 anonim válasza:
Azt kihagytam, hogy a sörözésbe is benne vagyok. (4-es voltam)
2020. aug. 12. 18:37
 6/6 anonim válasza:

Nekem is írhatsz.


szintén 21 éves, szintén sok érdeklődési körrel rendelkező, szintén gondolkodni kedvelő, szintén srác :D

2020. aug. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!