Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Magának való, zárkózott...

Magának való, zárkózott emberként keresnék magamhoz hasonló beszélgető illetve szabadidőtársat. Esetleg te is így vagy vele? :)

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, gyerekkoromból származóan vagyok eleve félénk alkat, de erre rátesz még a fővárosi nyüzsgés zavara. Vidékről költöztem fel, egyenlőre csak látom a sok lehetőséget, de nincs kivel megélnem. Szívesen beszélgetnék olyan emberrel, aki maga is empatikus személynek tartja magát, én is az vagyok :) Érdekel a kultúra (irodalom/zene), érdeklődő, nyitott ember vagyok, benne lennék galériázásban akár, vagy egészen random programokban is.


Érző embernek tartom magam, szívesen találkoznék olyannal, akinek szintén van sérelme a múltból, amolyan egymást-segítő kapcsolatot is el tudok képzelni :)

21/L



2020. aug. 16. 18:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Örömmel. Nekem is voltak hasonló gondjaim, de erővel legyőztem. Persze most se vagyok az a túl beszédes típus, de azért igyekszem. Viszont szigorúan csak barátság, semmi egyéb. Bocsi, csak sokan félreértik (és valószínűleg fogsz kapni sok ilyen ajánlatot), én nem ez vagyok.
2020. aug. 16. 18:52
 2/11 anonim válasza:
Én sajnos nem pesti vagyok, de ttől függetlenül szivesen beszélgetnék veled! Ha gondolod, írj nyugodtan!
2020. aug. 16. 18:55
 3/11 anonim válasza:
Ezekkel én is pontosan így vagyok.
2020. aug. 16. 19:19
 4/11 anonim válasza:
Szivesen baratkoznek en is. Sajnos a barataim mostansag nem igazan ernek ra. Jo lenne ha lenne valaki, akivel tudnek neha beszelgetni, ilyen-olyan programokat csinalni. Pesti vagyok. F25
2020. aug. 16. 19:52
 5/11 anonim válasza:

Ha gondolod írhatsz :)

24/F

2020. aug. 16. 20:09
 6/11 anonim válasza:
Szia, nekem is írhatsz, de nem ígérem, hogy érdekes társaság leszek.
2020. aug. 16. 20:24
 7/11 anonim válasza:

Szia

Csak egy tipp: fiúkkal innen ne barátkozz, ha csak nem akarsz többet. (Sok perverz itt keres nőt)

2020. aug. 16. 21:03
 8/11 anonim válasza:

Ha te vagy az a lány, aki több, mint egy hónapja megígérte, hogy megint ír, és mégsem teszi (pedig tök jól beszélgettünk), akkor emlékeztetem, továbbra is nyitottan várom, hogy újra írjon.


Ha te vagy az, akkor továbbra is kívánom, hogy találj megoldást a problémádra, amiről írtál, és továbbra is meghallgatlak.

2020. aug. 17. 00:14
 9/11 anonim válasza:
Hülyeségek érdekelnek, így nem. Nem véletlenül vagy te zárkózott.
2020. aug. 17. 23:18
 10/11 anonim válasza:
Ha gondolod, írhatsz nekem is. 16L, pest környéki
2020. aug. 18. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!