Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol szerezhetnék új barátokat,...

Hol szerezhetnék új barátokat, ismerősöket? 28 éves férfi vagyok, de az utóbbi időben egy jó barátom és ismerősöm sem maradt.

Figyelt kérdés
Sokan elköltöztek külföldre, más városokba, vagy voltak akikkel csak úgy megszakadt a kapcsolat. Ötletem sincs hogyan ismerkedhetnék új emberekkel. Bp. mellett lakom, nem messze a XVII. kerülettől. Esetleg ha van valaki a közelben, akár fiú vagy lány hasonló korosztályból, vagy akár pár év plusz minusszal és hasonlóan érzi magát, szívesen ismerkednék itt is.
2020. aug. 23. 19:40
 1/1 anonim válasza:

Szia, hasonló helyzetben vagyok. Írnál pár sort nekem magadról (érdeklődési körök, személyiségjegyek, munka stb)? Illetve, benne lennél személyes találkozókban is, vagy csak online ismerkednél?

27f Bp

2020. aug. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!