Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek ciki ha egy lány...

Szerintetek ciki ha egy lány kezdeményez,vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem nagy dolog az egész, tudom. De van egy zártkörű csoportunk ahová fan artokat pakolunk fel, és a csávó mindig "öleléssel" reagált rá. Pár napra rá bejelöltem, visszaigazolt. Következő nap remegve, izgatottan ráírtam. Egész nap beszélgettünk. Gondoltam következő nap majd esetleg ő fog írni, de semmi. (Ez volt tegnap) Úgy vagyok vele, ha ma sem lesz semmi hagyom szegényt~

(Elmondása szerint eléggé zárkózott, és félénk)

Na ilyenkor mit tegyek?



2020. aug. 29. 10:14
 1/10 anonim válasza:

Én írnék neki még egyszer, abban az esetben ha érdeklődő egyébként, aktív a beszélgetés során. Ha nem akkor hagynám.

De azért respect hogy ilyen bátor voltál!

2020. aug. 29. 10:17
 2/10 anonim válasza:

Szerintem ma ráírhatsz valami nem túl direkt szöveggel. Tehát ne azzal indítsd, hogy "mér' nem írtál, hát hogy fogunk így összeházasodni?!" :D

Hanem csak kérdezz valamit, hogy telt a napja, ilyeneket. Aztán látod majd, hogy mit reagál, lehet-e erőlködés nélkül folytatni a beszélgetést.

2020. aug. 29. 10:34
 3/10 anonim válasza:
Ja írjál neki nyugodtan és majd közben meglátod mennyire hajlik a beszélgetésre. Ha csak néha odabök valamit akkor hagyjad. Megjegyzem 16 voltam amikor összejöttünk a párommal és én voltam a kezdeményező minden téren és bevált.
2020. aug. 29. 11:06
 4/10 anonim válasza:
Nem ciki.
2020. aug. 29. 13:24
 5/10 anonim válasza:
írj rá, lehet pont azt várja már két napja ő is, h mikor írsz már, mert ő se mer írni, nehogy azt hidd, hogy nyomulós.
2020. aug. 29. 14:50
 6/10 anonim válasza:
nem ciki, írj rá nyugodtan mégegyszer (talán nem túl direkt szöveggel), nekem elhiheted hogy van elég fiú aki nem meri elkezdeni és meg kell jönnie a bátorságnak (főleg úgy hogy saját elmondása szerint félénk és zárkózott)
2020. aug. 29. 15:29
 7/10 anonim válasza:

Nagyon aranyos dolog hogy te kezdeményezel! 😊

23/F

2020. aug. 29. 23:00
 8/10 anonim válasza:

Bírom mikor a sokeszű nők nyomorékokkal kezdenek(megalázkodnak és írnak nekik) majd mikor a nyomorék nyomorékul viselkedik még csodálkozik!

Mégis mi a fenét vártál????

2020. aug. 30. 10:48
 9/10 anonim válasza:
Kérdező, mi a szitu? Írtál neki?
2020. aug. 30. 21:48
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válasz, igen végül írtam neki és azóta oda-vissza, felszabadultabban megy a beszélgetés.


És nem, nem hiszem hogy nyomorék lenne. Főleg hogy ő is ugyanannyira introvertált, mint amilyen én voltam régen. Szerintem megesik az ilyen, és normális. Ettől még nem nyomorék senki~😂

2020. aug. 31. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!