Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetünk barátságosan,...

Beszélgetünk barátságosan, kérdésre meghívott emberek?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés olyan barátságos embereknek szól, akik szívesen beszélgetnek normális embertársaikkal, akik eddig ismeretlen külsőleg számukra valamint, akik meghívót kaptak erre a kérdésre.


Muszáj szabályokat betartani a meghívott válaszadóknak:


1. Névválasztás


Válassz magadnak egy becenevet, vagy egy tetszőleges nevet, ami bizonyítja azt, hogy igenis Te írtad a választ. A beszélgetés során NE változtasd meg a nevedet, előtte jelezzed a kérdezőnek a névváltoztatást!

A neved nem lehet kihívó, szexuális jellegű, netán sérelmező más részéről!

Lehet vicces neved, de nem lehet trágár!


2. Kommentálás


Ne trollkodjatok és ne legyél provokatív (veszekedős)!

A második pont az egyik legfontosabb; TILOS más felhasználók nevét felhasználni, ill. más válaszadót sérelmezni, netán durva hangnemben kommunikálni! Ez a kérdés csakis barátságos embereknek szól, akik tudnak viselkedni egyes szituációkban, akiknek van önkontrolljuk!

Tisztességet és megbecsülést nyújtsunk a barátságos embereknek.

Ne használjunk tiltott, csúnya szavakat!

A többször szabályszegő, meghívott embereket kitilthatjuk!


Kérjük a nem meghívott olvasóknak, hogy a kérdésre NE válaszoljanak! A megszokott társsaság NEM hajlandó befogadni egy idegen felhasználót.

3. Pontozás:

Mindenkinek egyéni döntése mások pontozása, viszont inkább ne legyen jellemző. A szabályszegő válaszokat lefogjuk pontozni.


4. Tartalmak megjelölése:

Lehet kérdéseket, cikkeket, esetleg képeket, videókat megjelölni a válaszadásban.

A tartalom...:

- Nem kelthet félelmet

- Nem buzdíthat agresszióra

- Nem trágár, nem közönséges (az idegen nyelvű feliratok sem)

- Nem szexuális jellegű

- Nem tartalmaz tiltott jelképeket és szimbólumokat

5. Korosztály:

Mint ahogy ezt a GYK szabályzatban is tudjuk, a 16. életévet betöltött személy írhat választ. Felső korosztályhatár nincsen.


6. Magánszféra, magánélet:

A szerelem két ember intim magánügye, ezért nem tartozik az új közösségre.

Más emberek magánélete, anyagi helyzete nem tartozik ránk, így nem is kérdezünk rá. Ugyanígy politikai hovatartozásuk sem.


7. Megszokott közösség:

Maximum 10 barátságos fő válaszolhat a kérdésre névvel együtt akiket meghívtunk! Ha ez a tíz fő kialakult, az új emberek le lesznek pontozva!

Ez a 10 fő egy ú.n. listán lesz rajta. Ha valaki már nem szándékozik a beszélgetésben részt venni, a listáról lekerül. A megüresedett helyre már senki nem kerülhet a megszokott közösségbe, csakis akkor, ha a közösség elfogadja.

Az újonnan érkező felhasználókat lepontozzuk.


Meghívót kapott a beszélgetésbe: Girlcat, Flamingogirl, Anyukád, Cicás néni, Mosómesi, Büdi Lili, Apukád, Frequenter_Iphindwe_Spuningar



2020. szept. 5. 11:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/386 anonim válasza:
Kócossal voltunk eledelesnél, a kutyakaját nem váltották vissza, de kiderült, hogy ezt a fajta kutyakaját is lehet adni.
2020. szept. 6. 09:58
 92/386 anonim válasza:

Vettünk nagyon aranyos kutyajátékokat is.


Most kell valami ebédet néznem. Nincs kedvem főzni, kínai kajàt kívánok plusz fel kell hozni vizet, egy csomaggal, amitől ódzkodok, mert a 12 kgos kutyatáp cipelése után fáj a kezem nekem is.

2020. szept. 6. 10:01
 93/386 anonim válasza:
Kócosnál os van 12 kgos táp meg nálam is.
2020. szept. 6. 10:01
 94/386 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Itt véletlen megtaláltalak Lili

Először nem hittem a szememnek xdddb :DD

2020. szept. 6. 10:44
 95/386 anonim válasza:
-Flamingogirl
2020. szept. 6. 10:44
 96/386 anonim válasza:
Miért, mi volt a baj a válaszommal? A kommenteket olvasgatva láttam, hogy valaki írt valamit az egyik kommentre, (amit egy felhasználó írt), amire reagáltam, majd Balázskának visszaírtam, hogy nem vagyok vevő a hülyeségeire.
2020. szept. 6. 12:33
 97/386 anonim válasza:
Hali
2020. szept. 6. 12:57
 98/386 anonim válasza:

Jaaa ok csak azt hittem hogy te írtál Mosómesi nek mert te mondtad hogy jöjjön ő is

Szal azt hittem irtál neki



Jaj nee

Bevallom őszintén én a 4k után valamennyivel jottem

És csk lestem mikor cicás nenit meg kutyanyiros keresték hogy kik ezek?

Aztán cicás néni az egyik kedvencem lett ,kutyanyirost meg nem tudtam nagyon megismerni de hát na már igy is nagyon megszerettem😿

Hát ezért nem volt itt

2020. szept. 6. 13:01
 99/386 anonim válasza:

Én is sokszor megtaláptam már Lilit :D

Egyszer egy youtuberes kérdésnél

2020. szept. 6. 13:02
 100/386 anonim válasza:

Ki kivel szokptt itt a gyken találkozni?

Nem arra gondolok hogy valóságban ismeri e csak én pl.

Sokszor látom wadmalacot,valami ricsit meg egy bizonyos Miquelt


És veletek már volt úgy hogy egy valóságban is ismerősel taliztatok itt?

2020. szept. 6. 13:06
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!