Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Megismertem egy srácot társker...

Megismertem egy srácot társkereső oldalon, már 15 alkalommal találkoztunk is, de egyre jobban unom,és terhes a vele való időtöltés . Viszont ő egyre szerelmesebb belém. Hogy tudnám lerázni,úgy hogy ne sértsem meg semmilyen módon?

Figyelt kérdés

Az első 4-5 alkalomnak még megvolt a varázsa, de ahogy beszél,és ráadásul olyan témákról, ami nagyon untat. Szerettem volna kicsit jobban megismerni, mielőtt bármilyen véleményt kialakítok róla, ezért találkoztunk ennyiszer. Viszont, most úgy érzem, hogy terhes lett még a puszta jelenléte is számomra.

35 évesen nagyon gyerekesnek tartom a viselkedését, ráadásul ami a leginkább zavar,hogy mutatott képet a házuktájáról..ami finoman szólva is akár egy...........Akkor döntöttem el, hogy még véletlenül sem szeretnék vele összejönni.


2020. szept. 27. 16:52
 1/5 anonim válasza:
Beszélj hozzá őszintén. Mondd meg neki, hogy ne haragudjon de nem érzed a szikrát és te ezt nem szeretnéd tovább.
2020. szept. 27. 17:13
 2/5 anonim válasza:
Egyszerűen megmondod neki, hogy most, hogy hogyan megismerted, nem akarsz tovább vele kapcsolatot.
2020. szept. 27. 17:13
 3/5 anonim válasza:
Ezt bántás nélkül nem lehet elintézni, de úgy korrekt ha megmondod neki, hogy nem lesz ebből kapcsolat, szerintem személyesen érdemes, de netes kapcsolatokban nem vagyok jártas, lehet üzenetben is lerázhatod.
2020. szept. 27. 17:15
 4/5 anonim válasza:
Lepratelep putri foshalom ? Fontold át mi a jobb ha egyenesen megmondod hogy ennyi vagy koptatod bújkálsz letiltod ....
2020. szept. 27. 17:32
 5/5 anonim válasza:

-Hallod-e koma, nem tetszik a kéród, ezért doblak.

Például így.

Mázli, hogy nem te vagy terhes, hanem a fickó.

2020. szept. 27. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!