Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedved velem beszélgetni...

Lenne kedved velem beszélgetni? 😊 N

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 21:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:

Kedves kérdező már eltette a kolbit, és lefeküdt aludni :'DD

Szedjétek már össze magatokat, nem itt fog kefepartnert keresni egy 23 éves lány, arra ott van BÁRMELYIK csávó akit meglát...

2020. szept. 29. 23:25
 22/43 Gymnospermatophyta válasza:
21: Hol írta, hogy 23 éves? Hol írta, hogy "kefepartnert" keresne?
2020. szept. 30. 00:38
 23/43 anonim válasza:
Ő nem irta, a többi suttyó hiszi azt, meg azt is hogy megtalálta Mila Kunist aki csak arra vár hogy rájuk irjon. De ő Kovács Lajos, a szomszéd vizvezetékszerelő hatalmas hasitasival
2020. szept. 30. 00:57
 24/43 anonim válasza:
Ilyenkor miért nem lehet egy kort, vagy legalább egy kor-tartományt megjelölni?
2020. szept. 30. 07:39
 25/43 anonim válasza:
#24: Az túl bonyolult lenne. Meg szerintem csak unatkozott a kérdező. Aki normálisan akar beszélgetni, ismerkedni, az valószínűleg megad magáról néhány alapvető információt, nem pedig úgy kell mindent harapófogóval kihúzni belőle.
2020. szept. 30. 08:09
 26/43 anonim válasza:
Ja, ír két üzenetet és eltűnik. Tipik...
2020. szept. 30. 11:20
 27/43 anonim válasza:

Én már rájöttem, két lökött csaj, nyomja ezeket az üziket, az a vicc, hogy amikor így névtelenül hozzászolok, hogy:( oké akkor én beszélgetnék,) akkor ugyanattól a kettőtől kapom privátba a terjedelmes üzit, hogy,, szia,,

Ha nincs igazam, dobj egy üzit kérdező, de kifekszek a röhögéstől ha megint te vagy az.

2020. szept. 30. 11:52
 28/43 anonim válasza:
De ne higyjétek már el, baszki. Nem fogsz se értelmes beszélgetőt, se semmit találni itt. Menj fel chatroulettre, hasonló élményben lesz részed, több borkival...
2020. szept. 30. 11:55
 29/43 anonim válasza:
#27: Na igen, ők képtelenek feldobni bármilyen értelmes témát. Ha kérdezel, kínkeservesen válaszolnak, de az, hogy ők is kérdezzenek, már nem megy. Két-három rövid üzenet után lelépnek, ha megkérdezed őket, hogy laknak, lelépnek. Az utóbbi pár napban csupán három ilyen "beszélgetőpartnerem" tűnt el.
2020. szept. 30. 12:08
 30/43 A kérdező kommentje:
Nem szoktam eltűnni csak úgy. Ha nem válaszolok valameddig, nyilván dolgom akadt közben, ha pedig eltűnök annak nyomós oka van (pl bunkózik a beszèlgetőpartner, vagy hasonlóan nem tud egy kèt szavas mondatnál többet válaszolni) de kèrdeznèm kedves 27-es ès 29-es, ha ennyire előítèletesek vagytok mièrt vagytok az ISMERKEDÈS kategóriában??!
2020. szept. 30. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!