Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Elmondtok értem egy imát,...

Elmondtok értem egy imát, gondoltok rám holnap délelőtt?

Figyelt kérdés

Műtenek lágyéksérvre. Gerincbe fognak érzésteleníteni. 😬

Hálám örökké üldöz titeket.


32,75 F


2020. szept. 29. 22:17
1 2
 1/17 anonim válasza:

Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved,

jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is;

mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma,

és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek;

és ne vígy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól;

mert tied az ország, a hatalom és a dicsőség mindörökké.


Add, hogy ennek az embernek minden rendben menjen a holnapi lágyéksérv műtétjén, és egészségesen távozzon végül a műtőasztalról.

Köszönöm Uram!

Ámen.

2020. szept. 29. 22:22
 2/17 anonim válasza:
Elmondani elmondok egy imát, bár azt nem ígérem, hogy gondolni fogok rád, elég felejtős vagyok. De azért hajrá!
2020. szept. 29. 22:24
 3/17 anonim válasza:
Szorítunk érted! Kívánom, hogy minden rendben legyen.
2020. szept. 29. 22:28
 4/17 anonim válasza:

Minden rendben legyen. Ámen🙏


Én tömör és lényegre törő vagyok.😁

2020. szept. 29. 22:34
 5/17 A kérdező kommentje:
De rendesek vagytok. Istenem. Köszönöm. 🙂
2020. szept. 29. 22:50
 6/17 anonim válasza:
Ha elárulod mi az a 32,75f?
2020. szept. 29. 23:01
 7/17 anonim válasza:
Menjen minden rendben, pikk-pakk felkelj, hamar épülj és ne történjen semmi. Sok nőt gerincbe érzéstelenítenek szülésnél, rutin, nem lesz semmi baj.
2020. szept. 29. 23:02
 8/17 anonim válasza:

Minden rendben lesz. :-)

Holnap ilyenkor már túl leszel rajta és olvasgathatod a gyakorikérdéseket megint.

2020. szept. 29. 23:05
 9/17 anonim válasza:
Hiszek egy Istenben, mindenható Atyában, mennynek és földnek teremtőjében. És Jézus Krisztusban, az ő egyszülött Fiában, a mi Urunkban, aki fogantatott Szentlélektől, született Szűz Máriától, szenvedett Poncius Pilátus alatt; megfeszítették, meghalt és eltemették. Alászállt a poklokra, harmadnapon feltámadt a halottak közül, fölment a mennybe, ott ül a mindenható Atyaisten jobbján; onnan jön el ítélni élőket és holtakat. Hiszek a Szentlélekben. Hiszem a katolikus Anyaszentegyházat, a szentek közösségét, a bűnök bocsánatát, a test föltámadását és az örök életet. Amen.
2020. szept. 30. 00:27
 10/17 anonim válasza:
Persze,le nem írom most de reggel elmondom érted, ne aggódj!
2020. szept. 30. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!