Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van esetleg hasonló érdeklődés...

Van esetleg hasonló érdeklődésű fiúnak kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Intelligens, céltudatos, valamilyen tudományterületen jobban elmélyülő (pl. matematika, informatika, biológia, fizika, kémia stb.) srácok, ha itt vagytok és szeretnétek beszélgetni egy hasonló lánnyal, akkor írjatok 😊😊


20/L



2020. okt. 1. 10:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Szeretek jókat beszélgetni és olvasni, hobbi szinten rajzoltam korábban, nagyon szeretem a filmeket.
2020. okt. 1. 10:18
 2/10 anonim válasza:

Utálom a filmeket, nem vagyok se informatikus, se matematikus, és még csak olvasni sem szeretek, de legalább izmos vagyok, focizom és szeretek enni, de nagyon:D


F24, aki gondolja írhat :D

2020. okt. 1. 10:41
 3/10 anonim válasza:
Igen, van. Én magam reál beállítottságú vagyok, informatikus, de a művészet több ága is közel áll hozzám, még ha én magam nem is űzöm - bár a táncot kipróbáltam.
2020. okt. 1. 11:04
 4/10 anonim válasza:

Van ilyen fiú, pl én is.

De engem nem nagyon fogtál meg. Biztos találsz olyat is majd, ne add fel :)

2020. okt. 1. 11:13
 5/10 anonim válasza:
igen, csak férfi, nem fiú. ha nem baj, írj! ;)
2020. okt. 1. 11:30
 6/10 anonim válasza:
5-ös. Férfi alatt azt érted hogy 49 éves, házasságába belefásult családapa, aki fiatal szeretőt keres? :D
2020. okt. 1. 12:18
 7/10 anonim válasza:
Jóaseggedkőkóla?! :D
2020. okt. 1. 12:47
 8/10 anonim válasza:
csak jelezném , hogy az autókban is a veterán az értékes.
2020. okt. 1. 15:11
 9/10 anonim válasza:
Engem érdekelne a dolog. Nemrég épp azt számolgattam egy általam fejlesztett szimulátor-szoftverrel, mekkora esélyem van a Gyakorin találni egy nőt fizikai kapcsolatra, akivel megvan a kémia, és akinek a génjei megfelelőek a közös utódnemzésre.
2020. okt. 1. 16:04
 10/10 anonim válasza:

Nekem nincsenek céljaim MÉG, és nincs életem.

Ha gondolod írj.

2020. okt. 2. 10:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!