Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy 7 hónapja tartó...

Van egy 7 hónapja tartó kapcsolatom. 21 év korkülönbség van köztünk (ő az idősebb). Barátom nem engedi, erős nemtetszését fejezi ki, hogy az eddigi barátnőmmel tartom a kapcsolatot. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bulizni szeretnék vele de úgy, hogy ő is velünk van és barátnőm barátja. Borzasztó féltékeny. Mit tegyek szerintetek.

Szeretem nem akarom elveszíteni de hiányzik a kizökkenes is. Egyébként a barátom egy nagyon fiatalos természetű és nem tudom hova rakni most ezt a viselkedését.



2020. okt. 10. 22:54
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Nem fogod elveszíteni, ki fogod rúgni. Most még nem, mert lila köd terjeng körülötted, de két éven belül szinte biztosan.
2020. okt. 10. 22:55
 2/39 anonim válasza:
Hát, ő már egyrészt nem bírja az iramot, másrészt volt fiatal, és tudja, hogy ilyenkor még mindenki mindenkivel dug. Neki meg kényelemre és biztonságra lenne már igénye. Szóval én azt gondolom, nem lesz hosszútávú ez a kapcsolat, hacsak nem vágysz arra te is, hogy mostantól életetek végéig minden egyes nap mellette kelj és mellé feküdj le, a kettő között főzőcskézzél, gyógyfürdőkben ázz és diszkrét kerti partikat rendezz.
2020. okt. 10. 23:16
 3/39 anonim válasza:

Ez a kapcsolat sem lesz hosszúéletű.

Menekülj minél előbb.

2020. okt. 10. 23:22
 4/39 A kérdező kommentje:

Szeretem basszus, és esküszöm nem gazdag és házam jövedelmem mindenem megvan és azt sem lehet mondani, hogy haszonélvezesből ragaszkodom hozzá.

Össze zavar nem értem és nem tudom, hogy hogyan győzem meg mert ha ki akarom beszélni vele ezt a dolgod fellázad.

2020. okt. 10. 23:40
 5/39 A kérdező kommentje:
Hány évesek a komentelők?
2020. okt. 10. 23:45
 6/39 anonim válasza:

3-as vagyok, 32 éves nő.

Egyébként az én párom 20 évvel idősebb nálam. De nem lennék a bábja, ha ennyire le akarna korlátozni akkor nem maradnék vele, hiába szeretem.

2020. okt. 10. 23:47
 7/39 anonim válasza:

2-es vagyok, 26/N


Az én férjem is 14 évvel idősebb, úgy vágtunk bele a kapcsolatunkba, hogy egyeztettük, hogy az elképzeléseink, céljaink nagyjából hasonlóak-e.


Nem elég szeretni egymást, a kapcsolatot is szeretni kell. Annak viszont vannak feltételei, hogy működhessen, amelyeket meg kell beszélni.


Lehet, hogy a barátod egyszerűen nem akar menni, hülyén érzi magát olyanok társaságában, akik a gyerekei lehetnének, és közben fél attól, hogy majd a fiatalabb pasikhoz hasonlítgatod őt, így elégedetlen leszel vele, mert ő nem egy partiarc.


Az egyébként, hogy el akarod rángatni magaddal akarata ellenére, elég gyerekes, ha pedig ő azt sem "engedi", hogy egyedül menj, az olyan, mintha a gyámod lenne. Mintha beleragadtatok volna egy alá-fölérendelt viszonyba, gyerek-szülőszerepbe.


Te ezt hogy látod?

2020. okt. 11. 00:12
 8/39 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm a választ.
2020. okt. 11. 00:12
 9/39 A kérdező kommentje:

2-es igazad lehet.

Logikus a válaszod.

Köszönöm

2020. okt. 11. 00:17
 10/39 anonim válasza:
Kuka. Míg ki nem üt.
2020. okt. 11. 00:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!