Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy 7 hónapja tartó...

Van egy 7 hónapja tartó kapcsolatom. 21 év korkülönbség van köztünk (ő az idősebb). Barátom nem engedi, erős nemtetszését fejezi ki, hogy az eddigi barátnőmmel tartom a kapcsolatot. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bulizni szeretnék vele de úgy, hogy ő is velünk van és barátnőm barátja. Borzasztó féltékeny. Mit tegyek szerintetek.

Szeretem nem akarom elveszíteni de hiányzik a kizökkenes is. Egyébként a barátom egy nagyon fiatalos természetű és nem tudom hova rakni most ezt a viselkedését.



2020. okt. 10. 22:54
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
10.ezt hogy érted?
2020. okt. 11. 00:29
 12/39 anonim válasza:

Az ilyen emberek, akik ilyen korlátokat állítanak fel már az elején, mit gondolsz, később mi lesz? Javulni fog a dolog?

Jellemzoen nem. Tettlegessegig is fajulhat a dolog. Egyszerűen nem vagytok egy hullámhosszon.

Engedd el, amíg tudod.

2020. okt. 11. 00:52
 13/39 A kérdező kommentje:

Elengedtem.

Szó szerint!

Most kelt útra 200.km.var rá :(

Érzem én is, hogy ez már bekovetkezett volna hagyom inkább most tort~njen meg.

Éljen boldogan gondtalanul :( Ezt az élethelyzetet nagyon kifogtam.

Most történt 40perce de már fáj.

Erősnek kell maradnom.

2020. okt. 11. 03:58
 14/39 anonim válasza:
Jobban vagy kérdező?
2020. okt. 11. 17:51
 15/39 anonim válasza:
Nyugi, annak mindig gyanúsnak kell lennie, ha a párod korlátozni akarja a szociális életed, levág a barátaidról, rokonaidról is esetleg. Ezt kifejezheti "megbántottsággal", rosszallással, figyelemmegvonással, érzelmi zsarolással stb. Az elején. Csak aztán akár bántalmazó kapcsolattá is fejlődhet, ha a másik fél nem tud megfelelően reagálni ezekre a próbálkozásaira és nem szereli le az elején. Úgy tűnik, hogy te viszont megfelelően reagáltál.
2020. okt. 12. 01:43
 16/39 anonim válasza:
Nagy gyerek.
2020. okt. 12. 10:19
 17/39 A kérdező kommentje:
15/16 anonim ez annyira helytálló.
2020. okt. 12. 13:00
 18/39 anonim válasza:

???

Ennyi?

Ez volt a "szeretem es nem akarom elveszíteni?"

Hát mi van akkor,ha valakit nem annyira szeretsz?


Uristen!

Veled se kezdenek ,az biztos.

Lehet egy reggelen rossz fele kelnek ki az ágyból,vagy a türcsim a masik szárítóra tenném véletlenül..


Azért megmondom őszinten azért vegülis érdemes ide feljönni.Ehhez hasonló sztorykat olvasgatni képtelenek megoldani banális problémákat felnőtt emberek.


Az én párom is fiatalabb.

Csakhogy én nem maszok rá állandóan,ő meg van annyira érett,hogy nem a tomboláson,meg az agyatlan bulizasokon járjon az esze.


Keress magadnak egy rocksztárt.Majd azzal elleszel midennap bulivan,meg füvezes,grupi.Es együtt lehet mindenki vegre az asztalalatt.

2020. okt. 12. 16:46
 19/39 A kérdező kommentje:

18/18 nem tudsz te semmit.

Igazabol én nem akartam tolle semmit csak még ismertem megcsíptem de bele gondoltam, hogy egy idős ember mellett éljek és szolgáljam csak azért mert meg kedveltem.

Nekem elég lett volna a sima barátság közös kirándulások beszélgetések, de az már kicsit sok volt, hogy ő gondolt egyett és itt volt.

Én altam a kaját és többször is volt, hogy cigit is én vettem neki.

Itt fürdött aludt evett.

Volt olyan is mikor 200.000 rét fizettem egy közös hétvégéért és már untam ezt is.

Okoskodott volna a dolgaim a úgy probalgatott tanácsokat adni nekem hogy kalácsot sosem.

Eddig is 6ev3 mukodotott az életem és mindig is jól jöttek ki a soraim,akkor ő mi a francnak Okoskodott volna bele olyan dolgokba ami nem rá tartozik?!

Ja és le ne maradjon ő feszt azt szajkozta és bizonygatta ő mekkora elismert nagy goré ő egy király annyira imádják öt otthon és istenitík.

Erre poccentem be és sokaltam be.

Egyébként stufbol az orra alá nyomtam ezt a ki írásomat és a k0menteket is elolvasta!

Meg mondom őszintén nagyon nem hiányzik és igen is ha szar helyre tette volna a törölköző szoba tettem volna neki jol látod!

2020. okt. 12. 17:03
 20/39 A kérdező kommentje:

19/19 egyébként miből gondolod, hogy csak ezen jár az eszem és ha te egy érett felnőtt ember vagy akkor hogy hibázhatsz akkorát, hogy egy pár mondatból te egy képet alkoss rólam, ami ráadás nem valós.

Miből gondolod, hogy ennyiből le lehet szűrni bármit is.

Ne haragudj de ezzel a dologgal, hogy ezt állítod hogy csak e körül forog a gondolkodásod nagyon mellé nyúltál.

Már most sokkal több mindenem van, mint neki, és elhiszed hogy ez nem a gyerekes felfogásomból adódik?

2020. okt. 12. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!