Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy 7 hónapja tartó...

Van egy 7 hónapja tartó kapcsolatom. 21 év korkülönbség van köztünk (ő az idősebb). Barátom nem engedi, erős nemtetszését fejezi ki, hogy az eddigi barátnőmmel tartom a kapcsolatot. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bulizni szeretnék vele de úgy, hogy ő is velünk van és barátnőm barátja. Borzasztó féltékeny. Mit tegyek szerintetek.

Szeretem nem akarom elveszíteni de hiányzik a kizökkenes is. Egyébként a barátom egy nagyon fiatalos természetű és nem tudom hova rakni most ezt a viselkedését.



2020. okt. 10. 22:54
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:

Ha már most szeretett volna elszakítani a barátaidtól, korlátozni az életedet és teljesen kisajátítani, ez később még rosszabb lehetett volna! Szerintem jól döntöttél, hogy szakítottál vele!

Mondom ezt pasiként.

2020. okt. 12. 17:19
 22/39 A kérdező kommentje:

Kicsit indulatbol írok és gyorsan így férre írom a szavakat de a lényeg kibogozható. Semmi nem történik oknélkül.

Egyébként említettem, hogy az anjával él egyházban és még ház soha nem volt tulajdonában?

Tehát a felnőtt felfogású gondolkodásról dió hélyban Enyit.

2020. okt. 12. 17:19
 23/39 anonim válasza:
Igen, eléggé nehéz olvasni a soraidat a sok nyelvtani hiba miatt, de ez narcizmusra utal, hogy élősködik rajtad (és az anyján), miközben önmagát isteníti, az meg nem oké neki, hogy te másokkal is barátkozol. 51 évesen mondjuk még messze nem öregember, de ilyen erős becsavarodásból valószínűleg már nem változik meg, ha eddig nem dolgozott magán. Továbbra is azt mondom, válhatott volna bántalmazó kapcsolattá, ha nem vágod be előtte az ajtót. (#15 voltam)
2020. okt. 12. 17:53
 24/39 A kérdező kommentje:

23/23 köszönöm a segítséget, véleményt.

Erősíti igazolja az én selytésemet is.

2020. okt. 12. 18:03
 25/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) kébzeljétek újra megprobaltam vele szó szerint vissza könyörögte magát.

Kedves édes és teljesen más volt mint eddig. Igaz én sem kértem, hogy menjünk el bulizni :).

Viszont most elhataroztuk meg tesszük karácsonykor :)

Egy kedélyes család látogatást teszünk szüleimnél.

Az nap este megvert.

Erről Enyit.

Enyire nem hittem a "tetlegeségig fajulhat" komentekben.

2020. dec. 29. 01:12
 26/39 anonim válasza:

Ó te jó ég! Sajnálom!

Kutyából nem lesz szalonna. Akárki akármit mond, ha valami nem stimmel, lépni kell azonnal és vissza se nézni, mert ha hagyjuk magunkat akkor elfajul a mi kárunkra.

2020. dec. 29. 01:22
 27/39 anonim válasza:

Jelzem, a 10-es válaszoló vagyok. Én írtam először, hogy elver... "kiüt"

Miért hibáztál ekkorat? Már abból is látszik,gázos a pali, hogy cigit is te veszel neki. Élősködő szutyok troger ez.

Ha nem kamukérdes, úgy gondolom keresni fog még. Arra hivatkozva magában, hogy 1x már visszaengedted, megteszed újra.

Jegyezd meg, ha car van a palacsintaban, akkor nincs pardon!


37F

2020. dec. 29. 01:39
 28/39 A kérdező kommentje:
27# igazad van és köszönöm.
2020. dec. 29. 01:41
 29/39 anonim válasza:

Az, hogy igazam van, semmit nem számít. A kérdés az, vagy e annyira erős és kitartó,hogy többé soha ne engedj neki egy percet se az eletedbol.

Az ilyen férgek megígérnek mindent, majd újra "elromlanak"

Az elkeseredett naív nok, pedig megismétlik az előző hibát! Újra és újra... míg végül idegileg és testileg is ronccsá válnak. Szépen kérlek, te ne maradj ebbe a mokuskerekbe, jobbat erdemelsz! Boldog Újévet!

(Amúgy a 12-es választ is én írtam)

2020. dec. 29. 01:58
 30/39 anonim válasza:
Látod drágaság, ha utánanéztél volna a bántalmazó kapcsolatoknak, akkor időben megtudhattad volna, hogy a pasi következő lépése a visszakönyörgés lesz! Nem naiv voltál, hanem túl okosnak hitted magad, nem tanultál, nem olvastál utána, hogy résen legyél! Pedig megtehetted volna, mert előtted sokezren bejárták már ezt az utat, ezért annyira világos már a kérdésedből ELSŐ ránézésre, hogy egy bántalmazóról van szó! Annyira jól ismert ez a forgatókönyv, hogy a visszakönyörgés utáni álomszép, de rövid és kötelezően bántalmazással végződő periódust a szaknyelv "mézesheteknek" hívja.
2020. dec. 29. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!