Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki csongrád megyéből...

Valaki csongrád megyéből barátkozni?

Figyelt kérdés

Valahol 14 és 17 között mondjuk. Jó volna fiúkkal, mert nincsenek nagyon fiú barátaim, de ha lány vagy nekem az is oké mert tényleg barátkozni akarok.


Hmm kéne ide egy milyen vagyok rész gondolom.

Nagyon sablonos érdeklődési köröm:

filmek, sorozatok, könyvek, zene, miegymás

Rajzolni is szeretek csak nem tudok.

Kb bármiről tudok beszélgetni (ideállítasz atomfizikával akkor azért arról nem, de olyan dolgokról amikhez elég alapfokú ismertség is azokról igen.)

Érdekelnek az új dolgok, szóval akkor is rám írhatsz ha nincs semmi közös tulajdonságunk. (mondjuk olyat is nehéz találni aki se zenét hallgatni, se filmet se sorozatot nézni, se zenét hallgatni nem szokott.)

Sőt még csongrád megye se olyan fontos, lehet csak netes barátság.

Ha akarsz átmehetünk másik platformra is.

Lassan nem lesznek elvárasaim.

A korhoz ragaszkodok, meg ne legyél bunkó. És az se hátrány ha visszaírsz fél napon belül, és szólsz mielőtt lelépsz. Köszi

Akkor mégis lett pár...

l



#barátkozás #miértisakarokénkulcsszavakatírni?
2020. okt. 12. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Már majdnem írtam, de van egy kis apróság, amihez túlságosan ragaszkodsz, pedig pont annyira nem számít egy barátságban, mint az atomfizika ismerete. De te tudod...
2020. okt. 12. 18:06
 2/3 anonim válasza:
ha szeretnél ismerkedni, akkor írj nyugodtan
2020. okt. 12. 18:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Anyámék lecsapnak ha megtudják, hogy random 30+os pasikkal dumálgatok
2020. okt. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!