Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne valakinek kedve beszélge...

Lenne valakinek kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, Német nyelvterületen élek, jelenleg a nyelvet tanulom. Mivel számomra új a környezet, sok barátom nincs, igen magányos vagyok. Elég sok minden foglalkoztat, velem gyakorlatilag szinte bármiről el lehet beszélgetni. Nyitott vagyok új dolgokat megismerni, szabadidőmben biciklizek vagy éppen edzek, az utóbbi az életem elég fontos részét képzi újabban. Testalkatom 185+ illetve nagyjából 70kg, barna hajú, barna szemű srác vagyok, utóbbi időben kicsit elkeseredett, magányos. Egy nyitott ember vagyok, és szeretek lelkizni, ápolgatni másik ember lelkét. Mindenki üzenetének nagyon örülök, köszi hogy végigolvastad :)

2020. okt. 15. 19:26
 1/6 anonim válasza:
Ha gondolod irj, en szívesen beszelgetnek veled! :) 16l
2020. okt. 15. 19:45
 2/6 anonim válasza:
185/70kg, hat baratom en leginkabb egy kis kondizast tudnek javasolni. Egyreszet ott baratokat is talalhatsz, masreszt izmot, harmadreszt ha mar kinezel valahogy, esetleg meg csajt is:)
2020. okt. 15. 20:06
 3/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz, de lehet már csak holnap tudunk beszélni.
2020. okt. 15. 20:26
 4/6 anonim válasza:
19 vagyok, ha van kedved irhatsz (vagy barki mas is)
2020. okt. 15. 20:45
 5/6 anonim válasza:
Nekem nincs kedvem
2020. okt. 15. 21:16
 6/6 anonim válasza:
Irj ha gondolod :)
2020. okt. 16. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!