Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek - nemtől, kortól,...

Valakinek - nemtől, kortól, nemi beállítottságtól függetlenül - lenne kedve beszélgetni egy 28 éves férfival?

Figyelt kérdés

Zárkózott, magamnak való vagyok. Ritkán járok társaságba, de néha azért kell egy kis kikapcsolódás barátokkal. Időm sincs eljárkálni, mert dolgozom meg suliba járok felnőttképzésben.

Szabadidőmben konditerembe járok, futok, sütök - vagy főzök. Nyáron szívesen kirándulok.

Zene tekintetében elég széleskörű az ízlésem - mindent méghallgatok: jöhet a

90 - es évekbeli pop, One Direction, Greenday, BTS, AC/DC, Eminem, Andrea Bocelli és bármi. Egyszóval minden zene jöhet, ami jó!

Nem társat keresek, és nem is dugótársat! Csak maximum Messengerig keresek beszélgetőpartnert. Vagy ha úgy tetszik, levelező barátot.



2020. okt. 17. 20:18
 1/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
2020. okt. 17. 20:30
 2/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz
2020. okt. 17. 20:41
 3/6 anonim válasza:
Írj, ha gondolod :)
2020. okt. 17. 22:33
 4/6 anonim válasza:
Nekem is irhatsz ha szeretnel
2020. okt. 18. 09:57
 5/6 Odüsszeusz92 válasza:
Írj ha gondolod. 28f
2020. okt. 19. 21:47
 6/6 anonim válasza:
Írj nyugodtan, szívesen barátkozom :)
2020. okt. 24. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!