Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúk /Lányok Valaki beszélge...

Fiúk /Lányok Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne kedve valakinek beszélgetni, és barátkozni? Nem párkapcsolatot keresek, van egy párom, akit nagyon szeretek. 😘😊

Mesélnék magamról egy kicsit: 20 éves lány vagyok. Szabadidőmben szeretek kreatív dolgokat készíteni pl szülinapra, ajándékba, ünnepekre. Naplóíràs a hobbim. Szeretek beszélgetni, nyitott személyiség vagyok. Bármilyen téma jöhet. Sajnos van egy negatív szokásom: szeretek panaszkodni. Próbáltam erről leszokni, de nem tudok.

Szeretem az értelmes és tartalmas beszélgetéseket. Nagyon tudok kötődni azokhoz az emberekhez, akik közel állnak hozzám.


Ha tetszett, amit olvastál, és ha van kedved beszélgetni, én örömmel megismerlek.



2020. nov. 1. 20:48
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia :)

Én is 20 éves vagyok, lány. Én nagyon szívesen barátkozok veled, ha gondolod írj :)

Naplót írni én is szeretek, de miután előfordult, hogy beleolvastak, kissé fenntartásokkal kezelem 🤷

2020. nov. 1. 20:53
 2/11 anonim válasza:
Hová valósi vagy?? :)
2020. nov. 1. 20:57
 3/11 anonim válasza:
Ritkán olvasni ilyen jó bemutatkozást, ha gondolod szívesen megismernélek :)
2020. nov. 1. 21:04
 4/11 anonim válasza:
Szia :) nekem is írhatsz nyugodtan, 21 éves lány vagyok és a leírás alapján eléggé hasonló vagyok. :D
2020. nov. 1. 21:11
 5/11 anonim válasza:
Szia irhatsz ha akarsz 20/F
2020. nov. 1. 21:28
 6/11 anonim válasza:
egyem a szívetek, hogy egymásra talált itt három “special snowflake” :)
2020. nov. 1. 22:19
 7/11 anonim válasza:
Látom itt is vannak bajok az önértékeléssel kedves hatos. Semmi baj, tudd, hogy van olyan ember, aki nem haragszik rád emiatt, hanem szán téged. Szánlak, mert tudom, hogy magaddal van bajod. Azt nem tudom, hogy mi, de kívánom neked, hogy oldódjon meg és legyen végre teljes életed neked is. Olyan, amiben fel mered vállalni a neveddel és arcoddal is a véleményedet, ne pedig anonim oldalakon próbáld idegeneken levezetni a felhalmozott frusztrációd.
2020. nov. 1. 23:09
 8/11 anonim válasza:

Írjatok nekem is!! Szivesen barátkozom, nem kapcsolatot keresek, és most lettem 21, tehát kb. egyidős vagyok veletek. Általában itt 20 alatti beszélgetőpartnert keresnek az emberek, ás most úgy megörültem ennek a kérdésnek: végre a saját korosztályom!! :D Írjatok, ha van kedvetek.


Szeretem én is a természetet, az állatokat, új helyeket megismerni (nem most), új embereket megismerni. Ez a bezártság, ami lehangol.


Írjatok srácok-lányok :)

2020. nov. 1. 23:37
 9/11 Dr.Phil2 válasza:
Szia. Utálom ha panaszkodnak. Ne irj
2020. nov. 2. 08:06
 10/11 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek!
2020. nov. 2. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!