Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 14-16 körüli fiúk! Ti mit...

14-16 körüli fiúk! Ti mit gondolnátok, hogyan reagálnátok ha egy lány évfolyamtársatok (akivel már pár éve ugyanabba a suliba jártok, tehát nem most "látjátok" egymást először) hirtelen rátok írna/leszólítana (mert barátkozni szeretne)?

Figyelt kérdés

Mi lenne a reakciótok? Nem lenne furcsa, hogy évekig még csak köszönő viszonyba se voltatok, aztán hirtelen barátkozni akar? Nem nevetséges? Valamint hogy viselkedjen ahhoz, hogy egyértelmű legyen, csak barátkozni akar, semmi többet?

Személyesen, vagy inkább írásban kezdeményezzen?

Tudom, sok a kérdés, de na, kíváncsi vagyok:D

Válaszokat köszi!



2020. nov. 2. 21:55
 1/7 anonim válasza:
Meglepödnék. Nem lenne furcsa, hiszen akármikor az utcán egy idegen is leszólithat. Inkább személyesen. Ha tudatni akarod vele, hogy csak barát akkor képzeld magadat az ő helyébe és gondolkozz el, hogy mit mondanál. Vagy gondolj vissza, hogy az egyik barátod l, hogy lett csak a barátod.
2020. nov. 2. 22:18
 2/7 anonim válasza:
én örülnék neki, szeretek sok emberrel ismerkedni. nagyon sokan is ismernek suliból is, szinte minden osztályból jóban vagyok pár emberrel, akiket suliban ismertem meg. (közös tesi, büfé, szünetekben, haverok által, bulik, stb. )
2020. nov. 2. 22:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2020. nov. 3. 14:41
 4/7 anonim válasza:
Én nem feltétlenül érteném meg mivel nincsenek barátaim barát nőm már volt már szóval tuti félre érteném de simán elképzelhető az is amit elöbbiek írtak beszélj a srácról tulajdonságai emberekkel való kapcsolata akkor könyebben és jobban rudnánk segíteni.
2020. nov. 3. 16:38
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó! Szóval te azt mondod, az lenne a legjobb ha az elején kijelenteném hogy Csak barátkozni szeretnék?

Egyébként nem tudok sokat róla, mivel még sose beszéltünk, csak úgy alakult, hogy idén közös az egyik óránk, ezért "figyeltem fel" rá. Csak annyit tudok, hogy a saját osztályából vannak lány barátai is, legalábbis szoktam látni pár lánnyal beszélgetni.

2020. nov. 3. 16:52
 6/7 anonim válasza:
Ha vannak lány barátai szerintem nem fog félre érteni.
2020. nov. 3. 16:56
 7/7 anonim válasza:

Velem is volt ilyen, hogy 12 év együtt és semmi.

Aztán egyszer csak elkezdet érdeklődni.

Fura fura de nem rossz szerintem. :D

Írásban előnyösebb mert a másik fél lehet a valóságban nehezebben találná a szavakat.

2020. nov. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!