Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Zalaiak merre vagytok?😊

Zalaiak merre vagytok?😊

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nincs nagy barati korom nekem sem es paromnak sem. Nekem sosem volt tobb baratom 2-3 főnél. Szamomra mindig is nagyon fontos volt a baratsag. Akik voltak, mar nincsenek. De neha olyan jo lenne "osszejonni" egyet bandazni, beszelgetni, iszogatni vagy csak beulni valahova egyet. Zalaegerszeg kornyeken elunk parommal, nyugodt kornyeken es hianyzik egy kicsit az eletunkbol a "nyüzsgés", a baratok.

Ha valakinek lenne kedve beszelgetni/baratkozni, nyugodtan irjatok nekem itt.😊

(Rólunk tudni lehet: parom 24 eves, en 20 leszek. Szeretunk bulizni, tancolni, iszogatni.. de erett modon, nem szetcsapva magunkat. Jo kedélyűek vagyunk, nyitottak. Imadunk sütni, főzni, kerti partyzni, mozizni, stb. Egy jo filmre, sorozatra mindig vevők vagyunk, foleg en😄 szeretunk kikapcsolodni, setalni, turazni, a termeszetben lenni, utazni, wellnessezni. Hangulat emberek vagyunk, mondhatom igy is😄)



2020. nov. 9. 12:57
 1/7 anonim válasza:
Mi is hasonlóan vagyunk a párommal, csak mi Pest megyében... De ha nem gond, hogy a karantén alatt online barátságra korlátozódik a dolog, szívesen megismernénk titeket. Utána nem lesz gond utazni, tudunk találkozni. Csak mi nem iszunk egyáltalán alkoholt, soha, semennyit. Ezt el kell fogadnotok és nem tukmálni, természetesen az nem zavar, ha ti isztok előttünk amíg nincs részegség.
2020. nov. 9. 13:07
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi is csak ritkan fogyasztunk alkoholt, akkor is csak mertekkel. Munkabol kifolyolag nem is lehet akarmikor. Nem vagyunk ilyenek, hogy barki ala tukmaljuk🙂 ha mondjuk csaladi osszejovetel van, akkor is van aki nem fogyaszt alkoholt, ezert mindig van mas opcio is.😊 de nem ez a fő. Egy tartalmas beszelgetesnel jobb nincs.

Írj rám esetleg privát üzenetben, hogy milyen elerhetoseged/elerhetosegetek van es jelentkezunk😊

2020. nov. 9. 13:33
 3/7 anonim válasza:
nehezemre esik elhinni, hogy valaki ebben a kategóriában nem szexpartnert keres
2020. nov. 9. 13:52
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as anonim!

Latod vannak még kivetelek.🙂

Foleg a jelenlegi helyzetben, hogy kb sehova nem mehet az ember vagy meg van szabva meddig.. nem konnyu🙂

2020. nov. 9. 14:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére már lassan 3 eve elek boldog parkapcsolatban, amibe nem ferne bele a megcsalas. Tehat meg egyszer kiemelem: BARATOKAT keresunk.🙂
2020. nov. 9. 14:02
 6/7 anonim válasza:
A hét égén jártam Zalában. Akkor mintha ott láttam volna őket... :-))
2020. nov. 9. 14:43
 7/7 anonim válasza:
Szia. Mi is Zalaegerszeg mellett lakunk a párommal, 21 és 28 évesek vagyunk. Ha gondolod írj :)
2021. ápr. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!