Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit lenne jó tenni?

Mit lenne jó tenni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon közel lakunk egymáshoz. Egyik nap bejelölt Facebookon és rám írt. Elkezdtünk beszélgetni (üzenetben), nagyon jó volt mert mindig érdeklődött hogy vagyok és voltak jó témák is. Ma egy busszal jöttünk haza, de nem egy helyen ültünk, mert szerintem nem vett észre. Nem ott szállt le véletlen ahol szokott, mivel el aludt. Mikor leszálltunk köszönt majd elindult arra amerre én, de nem jött oda. Nem tudom most mit csináljak.. Szólnom kellett volna neki hogy szálljon le? Azért sétált el és nem jött oda hozzám mert zavarba jött?? Szeretnék neki írni, de nem tudom mit írhatnék! Szerintetek?

2020. nov. 10. 16:20
 1/2 anonim válasza:
Írj rá viccesen, hogy biztos valami szépet álmodott, hogy annyira jól aludt. Aztán meglátod, mit reagál. Ezer oka lehetett, hogy miért nem ment oda, akár az, hogy személyesen félénkebb, vagy még kómás volt az alvastól :) Legközelebb akár te is odamehetsz hozzá, ha még nem úgy alakul, akkor lepattansz, hogy bocs, eszembe jutott, hogy boltba kell mennem, majd meg dumálunk.
2020. nov. 10. 17:56
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!:)
2020. nov. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!