Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depressziós emberrel való...

Depressziós emberrel való barátkozás?

Figyelt kérdés
Barátkoznál egy gyógyuló félben lévő depresszióssal? Tudom,hogy mostanában sokan divatból depressziósnak mondják magukat viszont ezzel ellentétben nekem orvosi papírom van róla. A betegségem ellenére nagyon kis mosolygós vagyok igyekszek kilábalni a betegségemből. Mások szerint elég jól haladok azzal,hogy meggyógyuljak. Már ott tartok,hogyha nem mondom,hogy depressziós vagyok akkor akivel beszélgettek meglepődik,hogy én ilyen betegséggel küzdök.Nem önsajnálatos tini vagyok csak egy olyan valaki aki szeretne barátkozni.
2020. nov. 13. 11:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Pont egy ilyennel barátkozok éppen és sokkal kedvesebb, mint az "ép" emberek. Ezt mondtam is neki. Ha esetleg te vagy az, most felismersz, hogy ki vagyok :) Ha nem, akkor meg szívesen megismernélek.
2020. nov. 13. 11:59
 2/11 anonim válasza:
Igen bár mivel én is az vagyok lehet csak lehúználak :D
2020. nov. 13. 12:03
 3/11 anonim válasza:
Igen.
2020. nov. 13. 12:22
 4/11 anonim válasza:
Igen, barátkoznék.
2020. nov. 13. 12:27
 5/11 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy lány?
2020. nov. 13. 12:52
 6/11 anonim válasza:
Hány éves vagy? Hány évesekkel barátkoznál?
2020. nov. 13. 13:07
 7/11 anonim válasza:
Én szívesen barátkozok.
2020. nov. 13. 14:30
 8/11 anonim válasza:
én örökre depis leszek 22 éves létemre. cicológusék se tudnak velem mit tenni xd
2020. nov. 13. 14:32
 9/11 anonim válasza:
Én is szívesen barátkozok.
2020. nov. 13. 17:40
 10/11 anonim válasza:

ha nyitott vagy rá, és igényled akkor önmagában nem lenne vele gond, azonban én inkább a közvetlen környezetem felé nyitnék első körben, nem vadidegenek felé.


legalábbis én ezt tapasztaltam, amikor itt megismertem 1-2 embert, hogy semmire nincsenek tekintettel, fel sem fogják, mibe vannak.

na most az esetedben például egy "rossz ember" megismerése simán eredményezhet visszaesést, és a legjobb, hogy ő ebből semmit észre sem fog venni, fel se fogja, hogy neked mekkora trauma, ha mondjuk egy mélyebb beszélgetés után eltűnik nyom nélkül mert talál mást...

2020. nov. 13. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!