Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki barátkozni...

Szeretne valaki barátkozni velem? (információk lent)

Figyelt kérdés

Motivációim:

• Habár vannak barátaim és nem érzem magam magányosnak, szívesen alakítok ki új barátságokat és a nyitottságomat most érzem ideálisnak a kezdeményezéshez :)

• Alapjáraton könnyen kijövök az emberekkel, mégis nehezen találom meg igazán a közös hangot valakivel, ezért a barátaim száma sem túl nagy, de annál inkább becsülöm őket

• Ennek fényében nem biztos, hogy a megfelelő platformon próbálkozok, hogy elérjen ahhoz a szűk réteghez a szándékom, akiket szeretnék megcélozni, azonban semmit sem veszíthetek alapon úgy vagyok vele próba-szerencse


Elképzeléseim veled kapcsolatban:

• Tartozz a huszonéves korosztályhoz

• Áltálában az ellenkező nemmel jobban kijövök

• Nem szeretnék kapcsolatot, szexuális jellegű üzenetváltásokat sem, kizárólag barátkozás a célom

• Lányokkal is szívesen beszélgetek amennyiben vannak közös érdeklődési körök, kevésbé tipikus nőket nagyon tudom értékelni

• Ne legyél túl extrovertált és bulizós, ugyanakkor teljesen bezárkózott, érzéketlen robot sem

• Szeress írásban kommunikálni, kerüld a small talkot, egyszavas válaszokat, felszínes témákat, figyelj a helyesírásra és lendüljünk túl a mizu, micsi, hogy vagy kérdéseken

• Legyen egy viccesebb oldalad, fontos a humor (sötét humor a legjobb) és a kötetlenebb, lazább baráti hangulat, ugyanakkor ez ne zárja ki, hogy komoly is tudj lenni

• Próbálj meg nem eltűnni, vagy ha tudod magadról, hogy egy idő után úgysem válaszolnál, ne húzzuk egymás idejét

• Ugyanakkor rugalmas vagyok, mindenkinek van dolga és nem sértődök meg ha nem egyszerre válaszolsz, ez a megértés oda-vissza legyen meg

• Tervezz te is hosszútávra és a (távoli) jövőben légy nyitott a személyes találkozóra

• Meghatározó milyen emberekkel vesszük magunkat körbe, így a barátaim megválasztására is nagyon odafigyelek, ha inkább rossz gondolatatok között és pesszimizmusban élsz, akkor nem téged kereslek és remélem jobban leszel, de nincs kapacitásom a negatívumokra :(


Néhány információ rólam:

• Húszas éveim elején járó, egyetemista nő vagyok

• Személyiségemet nehezen tudnám leírni, különcök között átlagos vagyok, átlagosak között különc, szóval szimplán magamnak való

• Sokat elmélkedek és szeretem a komplexitást, érdekelnek a tudományok és a művészet is

• Imádok kategorizálni, részekre bontani, tervegezni, célokat kitűzni és ezekről beszélgetni is, úgyhogy nagy előny ha te is ambiciózus tervezgető (és megvalósító) vagy

• Jövőorientált vagyok, folyamatosan azon gondolkodom, hogy mit hogyan miként akarok/fogok csinálni, fontos számomra az állandó fejlődés és igyekszem pozitívan szemlélni a dolgokat

• Ha bárkinek mond valamit, MBTI típusom INFJ, mellékes információ, de kedvenc típusom bármelyik egészséges NF és NT

• Érdeklődési köreim és szabadidős tevékenységeim: űrkutatás, csillagászat, hard sci-fi, világirodalom, lélektan, buddhizmus, kvantumfizika, transzhumanizmus, informatika, programozás, action rpg & story based gamek, animék (thriller, horror, dráma), filmek és sorozatok minden mennyiségben, logikai játékok (sakk, kártyázás), társasjátékok, felfedezés, tanulmányozás, infografika, rajzolás, listák irogatása, pszichológia, kávé, sportolás, egészséges (és néha egészségtelen) főzés, thunderstorm playlist, hegyek, állatok, haikuk, stb.


Lehetséges eredmények:

• Felkeltettem valaki érdeklődését...

...találok egy ideális beszélgetőpartnert, akivel az idő során barátokká válhatunk :)

...találok egy ideális beszélgetőpartnert, akivel végül szimpátia/érdeklődés hiányában és egyéb okok miatt nem sikerül barátságot kialakítani :)

• Nem találok egyáltalán beszélgetőtársat, de legalább beszélgettem egy jót magammal, amíg mindezt leírtam :D


Köszönöm ha végigolvastad!



2020. nov. 17. 13:38
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod írhatsz. :)

2020. nov. 17. 13:47
 2/32 anonim válasza:
Sajnos egy fontos dolog kimaradt a leírásból, hogy melyik megyében laksz, hiszen írtad hogy szeretnél a jövőben személyesen is találkozni, amihez ez elég fontos.
2020. nov. 17. 13:53
 3/32 anonim válasza:
Ritkán olvasni ilyen jó bemutatkozást. Ha gondolod szívesen megismerlek. A távolság nem gond, ha vége lesz ennek a helyzetnek nem probléma az utazás.
2020. nov. 17. 14:07
 4/32 anonim válasza:

A leírtak alapján ismerlek. Vagy legalább is ha elém keveredne a facebook profilod, nem érne meglepetésként.

Gondolom benne vagy azokban a csoportokban, ahol már találkoztál velem (is), és valószínűleg egy rakás embert tudnék sorolni, akiket mindketten ismerünk onnan. Kicsi a világ.

2020. nov. 17. 14:25
 5/32 anonim válasza:

én ugyan kiesek a dologból, mert sajnos elég negatív a mostani lelki állapotom, de azért én is tudok gratulálni ehhez a bemutatkozáshoz.


valahogy így néz ki az, amikor valaki tényleg nyitott az emberek megismerésére és nem csak unalmában szeretne magának hallgatóságot szerezni, minden mindegy alapon "ismerkedés" címszóval :D


arra viszont kíváncsi lennék, hogy végül sikerül-e majd találni itt értékelhető személyt/személyeket, mert sok kérdésben olvasom nagyon magabiztos arcoktól, hogy márpedig annyira mélyen van a színvonal az itteni "ismerkedni kívánó" emberek között, hogy az elkeseríti őket, és valami ilyen szintű embert keresnek, mint te, kérdező :D

2020. nov. 17. 14:40
 6/32 A kérdező kommentje:
A találkozásokat a fővárosban gondoltam, ez eléggé előrehaladott és még nem aktuális, ezért sem osztottam meg a bemutatkozásban, de jogos, hogy kimaradt és a későbbiekben fontos.
2020. nov. 17. 14:42
 7/32 anonim válasza:
Nagyon szívesen megismernélek! Írj rám!
2020. nov. 17. 15:45
 8/32 Neurotech válasza:
A jelentkező lovagok nem tudják még, hogy egy túlsúlyos, ronda csaj lehet (nyilván egy jó vagy átlagos csajnak eszébe sem jutna itt keresgélni a kiéhezett fiúk közül).
2020. nov. 17. 16:41
 9/32 anonim válasza:
Jah nem is válaszol 🤔🤨
2020. nov. 17. 16:44
 10/32 anonim válasza:

8# A leírás alapján van párja, vagy most éppen nem szeretne társat.

Ezért a külsőségek lényegtelenek.

2020. nov. 17. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!