Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért félek hogy a barátaim...

Miért félek hogy a barátaim nem szeretnek?

Figyelt kérdés

Nincs sok barátom, mert nagyon nehezen megy, de most van pár egy hosszú idő után. És mostanában megint azt érzem hogy itt fognak hagyni, vagy zavarok hogy a nyakukon vagyok folyton, meg hogy nem szeretnek.



Mondják hogy szeretnek, de nemtudom hogy komolyan.. Sosem csináltam olyat ami olyan lenne mintha csak hamis barátok lennének, de félek. nagyon..


2020. nov. 21. 23:06
 1/6 anonim válasza:
Ne éreztesd velük, hogy félsz és ne legyél túl rámerős(az zavaró lehet, ha pánikolsz a jelenlétükben a semmin) Próbáld ki hogy egy kis ideig nem keresed őket és jelentkezni fognak.
2020. nov. 21. 23:48
 2/6 anonim válasza:

1-es válaszoló

,,Próbáld ki hogy egy kis ideig nem keresed őket és jelentkezni fognak."

Volt pár olyan barátom akikkel úgymond eggyüt nőttem fel. Kb 9 évig voltunk eggyüt. De nagyon idegesített, hogy mindig én mentem át hozzájuk mindig én írtam nekik. Így egy hétig nem kerestem őket...ők se kerestek. Egy hét után újra írtam nekik. Meglepődtek, hogy eddig nem jöttem és ennyi.

Eltelt fél év. Már nem is tudom mi történt pontosan de elhatároztam, hogy többé nem keresem őket. Ha fontos vagyok számukra hívni fognak. Eltelt nagyjából két év. Sose hívtak.

Néha szoktunk találkozni de az csak azért van mert közel laknak.

Legjobb barátokból át mentünk arra a szintre, hogy van, hogy a buszon se köszönnek.


Azóta vannak új barátaim akikkel sose hagynánk el így egymást. Kedves kérdező ha nem ők az igaz barátaid nem baj, idővel majd ők is eljönnek.

2020. nov. 22. 01:12
 3/6 anonim válasza:
Ne tőlük függj.
2020. nov. 22. 08:37
 4/6 anonim válasza:
engem idegesítene, ha egy haverom állandóan azzal jönne, h biztos nem szeretem, nem bírom. És emiatt válna ellenszenvessé
2020. nov. 22. 10:47
 5/6 anonim válasza:
Barátok elmennek idővel... én barátnőmet is állandóan én kerestem, átmentem stb... kimentem külfőldre, 1x rám írt, utána letörölt...ennyi volt, pedig legjobb barátnők voltunk....azóta sem keres, azóta eltelt 5 év.
2020. nov. 23. 22:45
 6/6 A kérdező kommentje:
de MIÉRT érzem úgy?
2020. nov. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!