Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki ismerkedni kortól,...

Valaki ismerkedni kortól, nemtől függetlenül? Tényleg csak barátkozás céljából.

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a nemem teljesen mindegy is így első körben, úgymond elakadtam a barátkozás útvesztőjében. Van párom, sőt még gyerekem is, tényleg semmi szexuális töltet nincs a kérdésemben, csupán nehezen megy az őszinte ismerkedés, köszönhetően talán a munkámnak is.

Szeretnék "beletanulni" a dologba, hogy mire elül ez az egész vírus helyzet már könnyebben menjen személyesen is a dolog.

De aztán meg ki tudja, lehet sikerül itt is komoly baráti kapcsolatot kialakítani valakivel. Hát... Kb ennyi 😄


2020. nov. 25. 01:16
 1/7 anonim válasza:
Azért nemedet elárulhatnád, mert számít beszélgetésben is a nem.
2020. nov. 25. 02:28
 2/7 anonim válasza:
Nekem van kedvem. :)
2020. nov. 25. 06:53
 3/7 anonim válasza:
Hová valósi vagy?
2020. nov. 25. 07:08
 4/7 anonim válasza:
Igen, van kedvem, de ha rám írsz, estefele tuti válaszolok. (F38)
2020. nov. 25. 07:35
 5/7 LazyJones válasza:
Ha gondolod, írj!
2020. nov. 25. 08:16
 6/7 anonim válasza:
Szívesen benne lennék. Nekem is van párom, igaz gyerek nincs. Akár úgy is, hogy én is hozom a párom, meg te is a tied, mert akkor fog igazán jól működni a barátság, ha mind a négyen jóba vagyunk, hisz mondhatni, "egyek vagyunk", én az én párommal, te a tieddel.
2020. nov. 25. 10:45
 7/7 anonim válasza:
Szia én is szívesen beszélgetek,van párom és 3gyerekünk van, ha gondolod írj rám :-)
2020. nov. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!