Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki aki ázsiai tizenéve...

Van valaki aki ázsiai tizenéves lány és szeretne barátkozni ?

Figyelt kérdés
Most nem szerelmi kapcsolatra gondolok hanem baráti ( én lány vagyok ) . Főleg azoktól kérdezem ezt akik 12-16 éves kor körül vannak . A lényeg hogy ázsiai legyen , szeresse a kpop-ot ( vagy jpop-ot ) és legyen kedve ismerkedni . Nagyon örülnék ha találnék egy ázsiai barátot akivel lehet beszélgetni :D

2020. nov. 25. 20:54
 1/6 anonim válasza:
Kinőhetnéd már ezt a majomságot! Értelmes dologgal foglalkozzál!
2020. nov. 25. 21:10
 2/6 anonim válasza:

ez olyan, mint a "meleg legjobb barát"

ne azért legyen valaki a barátod, hogy legyen egy "ilyened" is, hanem mert tényleg jól elvagytok együtt. Ehhez meg totál mindegy, honnan jön valaki, egy itt született, európai lánnyal is ugyanúgy tudsz ilyenekről beszélgetni akár, nem kell ehhez feltétlen ázsiainak lennie.

Plusz ha ezt egy ázsiai meghallja, tuti nagy ívben elkerül, így is elegük lehet már a sok kpop miatti fetisizmusból

2020. nov. 25. 21:21
 3/6 anonim válasza:

3-asnak van igaza.

Alkalmam sem volt megszeretni az animét, mert mindenki ezzel jött. Vérből gyűlölöm már csak az “anime” szót is. (azért megnéztem párat, nem, tényleg nem szeretem)

Ázsiai..az nem csak Kína, Japán és Korea. Feltételezem ferde szemű barátot keresel, nem egy arab származásút.

Magamból kiindulva pedig annyit tudok mondani a zene, nálam nem itt kezdődik. Mellesleg nagyon elegem van ebből, hogy mindenki azt hiszi, mert a “fajtám” szeretem és élem.

Üdv, egy félvér.

2020. nov. 25. 21:53
 4/6 anonim válasza:
Az Ismerkedj, szórakozz kpop edition Facebook csoportban lehet találni ilyet. Mondjuk én ott nem jártam sikerrel, lehet azért, mert fiú vagyok és idősebb. Vannak olyan ázsiaiak, akik szeretik őket. Sok magyar rajongóban csalódtam már, de bennük még nem. Remélem szerencséd lesz.
2020. nov. 26. 12:00
 5/6 anonim válasza:
ahogy többen is mondják, ez így leginkább visszataszító...ez kb. úgy hangzik, mintha egy külföldi ember felkeres téged azzal az ürüggyel, hogy úgy megismerkedne valakivel, aki szereti az igazi magyar kajákat, mint a gulyás vagy aki szereti az erős pistát, mert hogy amúgy ő is, csak még nem evett olyan igazán jót, te meg biztos tudsz erről mesélni, mert magyar vagy...
2020. nov. 26. 14:20
 6/6 A kérdező kommentje:

A 4.nek köszönöm az értelmes választ 🙏

Az utolsónak meg azt tudom mondani hogy valamennyire igaza van de pl én szívesen mesélnék egy külföldinek a magyarokról

2020. nov. 26. 22:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!