Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki aki kpoper és...

Van valaki aki kpoper és lenne kedve barátkozni ?

Figyelt kérdés
A kedvenc bandáim a Stray Kids , BTS , Aespa és Blackpink . ( ha ez számít lány vagyok )

2020. nov. 29. 17:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
Mit tud egy ilyen "kpoper"?
2020. nov. 29. 17:45
 2/18 anonim válasza:
Mondjuk...Szereti a k-popot.
2020. nov. 29. 17:53
 3/18 anonim válasza:
Az ilyen elmult már 12?
2020. nov. 29. 17:57
 4/18 anonim válasza:
Mindenhol a bts.. 😅 Én kpopos vagyok de nem szeretem őket
2020. nov. 29. 18:15
 5/18 anonim válasza:
én általában a fanokat szeretem szívatni mert sajna sokszor túlszólják a dolgokat ":D de pl aki normális azt hagyom csak a toxikat csesztetem :"D
2020. nov. 29. 18:20
 6/18 anonim válasza:
Lehet, hogy valaki toxik de szerintem ne csesztess senkit. Jolvan, ezt en sem tarom be. De attol meg torekedjunk mar ra
2020. nov. 29. 18:29
 7/18 anonim válasza:

ugyan 6-os amikor azt merik írni a sok hülye rajongó hogy a bts olyan sikeres mint a beatles akkor ne már hogy ne szóljon be valaki...!

mikor a bts 8 év alatt 24 milliót tudott eladni míg a beatles 10 év alatt 600 milliót... se tehetségben se hírnévben nincsenek egy szinten és nem is lesznek ja meg még azt is nagyba hozzá tették hogy bts tagoknak milyen nehéz sorsuk volt és ahhoz képest... na most beatles... egyszer sem sajnáltatta magát miközben többször is majdnem életüket vesztették halálos beteg volt 1-2 tag meg 1 tagnak az anyja is meg halt rákban... ehhez képest a bts picsogott csak (ami oké nem az ő hibájuk mert mind ez bighit pénz éhsége hogy még az ő traumájukat is eladják akár milyen kicsi is) de a rajongók ugy pofáznak be ilyeneket hogy abszolut nincsenek tisztában a zenei világgal és valósággal...

meg sok rajongó einsteinhez mérik az iq szintjüket ami ugy nevetséges ahogy van... lehet mondani hogy ezek az idolok elvégeztek egy átlagos iq tesztet és lett 160 meg 180 pontjuk csak a valóságban ez olyan 110-nek minősül mert az átlag iq az 100 az ő iskolai végzettségük pedig csak egy átlagos érettségi szinten van nem pedig oxford szintű egyetemek meg az lényegtelen hogy ők a zenében vannak a zenei világban sem értek el világ magasságokat mint jackson vagy mercury ":D érted össze hasonlítják az idolok iq-ját einsteinnel és mikor ki mondod a tényeket hogy lényegében einstein csak felfedezte a tér-időt és még sok mást... akkor azt mondják de hát az tudomány ez meg zene! érted azzal mérik össze őket aki a tudomány és tudás szinonimája ":D csak épp senki sem meri össze hasonlítani michael jacksonnal és freddie mercuryel őket... vajon miért?

de ez nagyon bosszantó tud lenni hogy einsteinnel akarják egy iq szintre márni őket mikor az egyik az olimpus teteje a másik meg az alvilág gödre...

2020. nov. 29. 18:50
 8/18 anonim válasza:
Jolvan ertelek. Az armyk neha eltuloznak dolgokat, De maga a BTS is kirohogte ezt, hogy ok a masodik beatles, mert ez hulyeseg. Meg pl Namjoon tenyleg nagyon okos, atlag feletti iq val es anyanyelvi szinten elsajatitott az angollal rendelkezik, de szerintem senki sem hasonlitgatta Einsteinhez.. Es, hogy milyen rossz a tagoknak, kerdesre nem tudok mit mondani, mert tenyleg nehany tagnak nehez. Nagy a nyomas az ent. babukent hasznalja oket, nincs kb eletuk.Tul terheltek, volt olyan, hogy elajultak a faradsagtol. Egy bizonyos tag lelki betegseggel szenvedett amibol kezd kilabalni, par tag nagyon rossz anyagi helyzetbol erkezett, es valakinek nem regiben halt meg egy olyan csaladtagja aki ot felnevelte. Szoval, ez nem annyira ures picsogas, de ahogy te gondolod. Es meg annyi, hogy ha egy hulye elkezdi a hulyeseget, akkor azt miert kell elkezdeni csesztetni? Szerinted akkor abba hagyja? nem. Egy jo tanacs Inkabb hagyd ott:)
2020. nov. 29. 20:39
 9/18 anonim válasza:

nem előtte jól fel qurom az agyát ":D

és sajna de pont hogy einsteinhez mérik őket és nem csak a bts tagokat...

https://www.youtube.com/watch?v=L_juIhg5nhg&t=523s

és azért az nem átlag feletti iq ami neki van még mindig átlagos... kb 3 milliárd hasonló ember van aki azonos iq-val rendelkezik... az hogy angolul perfektül beszél az megint nem nagy kunszt... meg azért a villamosmérnök szak sem hu de nagy pályás... meg nem is oxfordra járt...

tényleg nem leszólásból írom de ezek a végzettségek valamint az iq-ja is csak átlagos...

de lehet nekünk a nagyon okos teljesen mást jelent ":D

az anyagi helyzetnél nos a beatles tagjai is meg gondolom az sokkal nagyobb trauma mikor többször is majdnem meg halsz meg az egyik tag halálos beteg...

nem azt mondom hogy a bts problémái nem lennének azok de ők vállalták be hogy eladják az életüket nem más a családtagos eset meg hát teljesen egyértelmű az teljesen más kategoria de a többi az picsogás mert tényleg nem mi kértünk hogy legyenek azok akik és adják el a szabad életüket 10+ évre...

2020. nov. 29. 21:00
 10/18 anonim válasza:
Ok nem picsognak, soha nem mondtak, hogy rosszz lenne nekik. Es meg csak nem is panaszkodnak. De figyelj most eppen te is a betleshez hasonlitgatod oket. Mert a beatls ez, a beatles az. Ok nem a beatles, ok a bangtan sonyeondan.
2020. nov. 29. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!