Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért nem ir többet?

Miért nem ir többet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 11 hónapja irunk naponta rengeteget. Még soha nem hagyott seenbe es én sem őt. Mostanában elég fura, csak órák múlva ir vissza, furán reagál az üzeneteimre, és ha nem irok én neki akkor ő napok után sem ir, csak válaszolgat. De ha én irok akkor mindig válaszol de most megnézte és ennyi. Pár hete volt egy kis vitánk de azt már megbeszéltük azt mondta, hogy már nem haragszik. Három napja mondta, hogy nagyon kedvel és borzasztóan örül, hogy irunk, nagyon szomorú lenne ha többet nem irnank. Utána még beszéltünk pár percet majd többet nem válaszolt. Annak már 3 napja és még nem irt. Irjak én rá, de már kezdtem unni, hogy mindig én irok előre? Még máskor is tunt el napokig de akkor szólt, hogy pár nap nem fog irni mert valami problémája van.

2021. jan. 5. 16:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, és ajánld fel a talit:D
2021. jan. 5. 17:33
 12/13 anonim válasza:

Minek?

Hogy megint lemondja?

2021. jan. 5. 17:37
 13/13 anonim válasza:
Lehet, hogy csak nagyon elfoglalt mostanában.
2021. jan. 10. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!