Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik csupán barátság extrákkal jellegű kapcsolattal is boldogok?

Figyelt kérdés
Milyen okból elég a testiség csupán? Párkapcsolati csalódás vagy mindig is elég volt ennyi?

2021. jan. 13. 22:50
 1/3 anonim válasza:
igen
2021. jan. 13. 22:56
 2/3 Pécs-pécs válasza:

Én nem ilyen kapcsolatba vagyok jelenleg, de válaszolok.

Szerintem nagyon sok ember kerül életében ilyen "barátság extrákkal" kapcsolatba. De szerintem elég kicsi az a része aki kimondottan abban érzi jól magát. Vágyna ő többre is, ami egy komoly kapcsolattal jár, társra, támogatásra, biztonságérzetre, napi odafigyelésre stb... Csak komoly kapcsolatot nem egyszerű egyik napról a másikra felépítteni. Csak szexre, meg főleg a nők 2 nap alatt tud fogni valakit. És amíg nem találja meg azt akivel komoly kapcsolata lesz, addig is legalább a testi vágyak ki vannak elégítve.

Az a kis része az embereknek akik meg tényleg csak a barátság extrákkal kapcsolatba érzik jól magukat ők azért mert valami miatt alkalmatlanok állandó kapcsolatra, de a szexről nem akarnak azért lemondani.

2021. jan. 15. 15:57
 3/3 anonim válasza:
Én egy ilyen “kapcsolatba” vagyok benne már több hónapja és jól érzem magamat benne. Sokkal felszabadultabb vagyok és nincsenek korlátok. Szerintem ez egy nagyon jó dolog amíg az ember nem vágyik komoly kapcsolatra és szabad is akar lenni, de mégis ha valamire szükség van (akár egy filmezés vagy összebújás akár testi dolgok) ott van az ember.
2021. febr. 7. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!