Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Melyik egyetemen mennyi csaj...

Melyik egyetemen mennyi csaj van? 16/F

Figyelt kérdés
BGE- re tervezek menni, mert apukám azt mondta hogy ott sok csaj van. De a B terv az a NKE (közszolgálati). Persze a BGE osszejon szerintem mert addigra 2 nyelvvizsgam lesz meg toribol emeltezek. De a b terv a NKE, ott mennyi csaj van? Vagy tudtok olyan egyetemet ahol kifejezetten sok csaj van?

2021. jan. 14. 12:24
 1/8 anonim válasza:

Sok csaj, sok csaj... Látszik, hogy 16 eves vagy, azt sem tudod mit akarsz, mindenhol csak a pnákat látod!

Mégis miért számít továbbtanulásnál, hogy melyik egyetemen mennyi nő van?

Ha csak ezért akarsz oda menni, inkább ne jelentkezz, ne vedd el másoktól a helyet.

2021. jan. 14. 12:47
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nem egyetem, hanem inkább szakfüggő. ELTE Szociális munkás szakon amikor én jártam, az évfolyamunkon öt fiú volt talán, 25 körüli lány mellett.
2021. jan. 14. 12:59
 3/8 anonim válasza:
Szakfüggő, de csak azért ne menj egy olyan szakra, ami nem érdekel, mert sok lány van ott. Órákon kívül meg amúgy is találkozol lányokkal az egyetemen, minden egyetemen sokan vannak.
2021. jan. 14. 13:51
 4/8 anonim válasza:
első, nem veszi el a helyet...
2021. jan. 14. 18:03
 5/8 anonim válasza:
Miért ne venné el?
2021. jan. 14. 18:44
 6/8 anonim válasza:
Mert nem úgy választanak embereket, ponttól függ...
2021. jan. 14. 18:45
 7/8 anonim válasza:
De létszám is van.
2021. jan. 14. 20:23
 8/8 anonim válasza:
Pénzügy számvitelen szakokon.
2021. jan. 17. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!