Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs egy barátom se és...

Nincs egy barátom se és nagyon magányos vagyok, valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hosszú távra keresek levelezőtársat, tehát ha pár nap/hét/hónap után itthagysz, akkor inkább ne is írj, olyat akarok akivel hosszútávon, évek múlva is fogunk beszélgetni.

22/F



2021. jan. 24. 18:19
 1/6 anonim válasza:
Sajnos pont ugyanolyan antiszoc vagyok mint te, így nem ígérhetek semmi hosszútávú dolgot.
2021. jan. 24. 18:47
 2/6 anonim válasza:
Ki kell, hogy ábrándítsalak, de hosszabb távon a "csak levelezés" nem működik, legyen szó akár barátságról, akár ismerkedésről. Ha nincs személyes kontaktus, akkor előbb-utóbb elhal a dolog, főleg a mai rohanó világban. Szóval inkább igazi barátokat kellene keresned, nem olyan emberekre pazarolni az idődet és az energiádat, akikkel jó eséllyel úgyis megszűnik a kapcsolat, ha csak neten beszélgettek. Kiindulópontnak persze jó lehet az ilyesmi, de egy idő után át kell menni a valóságba, nem pedig megragadni a levelezgetésnél.
2021. jan. 24. 19:00
 3/6 anonim válasza:

Szeretném ajánlani ezt a kérdést:


"Megdöntjük a rekordot itt a gyakorin? Ismerkedjünk beszélgessünk"


Alakult itt egy kis társaság gyere nyugodtan

2021. jan. 24. 19:26
 4/6 anonim válasza:
Szia. Ha tényleg csak levelezni akarsz, akkor megpróbálhatjuk.
2021. jan. 24. 19:26
 5/6 anonim válasza:

Én interneten keresztül több mint 3 éve tartom a kapcsolatot egy emberrel akit mára az egyik legfontosabb személynek tartok. Az elmúlt másfél évben nem volt olyan nap, hogy ne beszéltünk volna. Egyszer sem láttuk még egymást és egyszerűen nagyon jó érzés hogy azért van valaki aki ténylegesen ott van ha szükséged van rá de mégis messze. Nem is látok rá sok esélyt hogy valaha találkozom vele viszont nagyon jó lenne de én így is szeretem őt.

Ha gondolod nyugodtan írj, ha szimpatikusok leszünk egymásnak akkor nyugodj meg hogy nem fogok lekopni az egyik napról a másikra csak úgy :) 16L

2021. jan. 24. 20:02
 6/6 anonim válasza:
Miért nincsenek barátaid?
2021. jan. 25. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!