Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek írjak neki? Vagy...

Szerintetek írjak neki? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval december elején megismertem egy fiút, jóban voltunk eléggé sokáig. Az ország másik felén lakik, de minden nap telefonaltunk, írtunk stb. És igazándiból mindkettőnk többet kezdett érezni. De nekem barátom volt, és soha sem akartam megcsalni. Ezért végül nem is lett semmi. Aztán anyukamat zavarta hogy sokat beszélek vele, ezért pár napra eltuntem, nem beszéltem a sráccal, úgy voltam vele hogy nem akarok a családommal rosszban lenni egy barat miatt. De kb 2 nap után már annyira hiányzott a társasága, hangja, hogy végül írtam neki. És 2 nap kihagyás után újra beszéltünk, de már kevésbé éreztem úgy, hogy olyan nagyon jó barátok vagyunk, úgy érzem megbántottam. De az után is beszéltünk kb 1 hétig nagyjából minden rendben volt. De aztán sokat kezdtünk veszekedni, mert sokszor megbántott, persze volt olyan is hogy én őt. Aztán eltűnt kb 1 hétre. Nagyon sokat kerestem, de nem valszolt. Majd 1 hét után azt mondta hogy gondolkodnia kellett. Úgy tűnt minden rendben van. Én írtam neki, néha szűkszavúan válaszolt. Ennek már 1 hónapja, azóta semmit sem hallottam felőle, az utolsó üzenetemet 1 hónapja írtam, de nem irt vissza. Nem tudom hogy miért, de már nagyon hiányzik az hogy beszéljünk. Irjak neki még egyszer? Vagy semmi értelme? Miert csinalhatta ezt?

16/L



2021. febr. 22. 23:47
 1/7 anonim válasza:
Elolvastam a kérdésed, és mind addig amíg nem olvastam a végét is el, az volt a fejemben, hogy mindenképpen azt fogom írni hogy próbáld meg újra mert megéri mert szemmel láthatóan te szereted őt (Nem mindenkinek kell testiség hogy kitudjon alakulni benne ez az érzés). De amikor oda jutottam, hogy már egy hónapja nem válaszolt akkor arra gondoltam, hogy ez a hajó már elment, semmi értelme újra írnod. Ő már ezt lezárta magában és tovább lépett, ez elég sok idő ennyi idő alatt simán lehet ha olyan típus. De végülis jogosan mert te akkor ott úgy döntöttél hogy egy időre hanyagolod neki ez nem esett jól, zokon vette és aztán már semmi nem volt a régi, vállalnod kell a döntéseddel járó következményt. Ennek fejében, engedd el te is őt, és lépj tovább. Sajnálom.
2021. febr. 23. 02:05
 2/7 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok, csak fiúként és lányokkal. Rengeteg ilyennel találkoztam, akik egyszercsak eltűntek, és utána írhattam amit akartam, annyi üzenetet, ahányat akartam, nem válaszoltak többé. Ha szeretnél erről bővebben beszélni, vagy kíváncsi vagy a részletekre, én szívesen elmesélem privátban, írj nyugodtan!
2021. febr. 23. 07:57
 3/7 anonim válasza:

Hát kérdező, ezt de cseszted el...


Azt írtad, hogy van pasid, meg hogy mindketten többet kezdtetek el érezni a másik iránt.


Anyukád joggal mondta neked azt, hogy kicsit sok időt szánsz rá, miközben pasid is van...


Gondolom ezt nem mondtad el a fiúnak, akivel beszéltél, ezután napokig nem is írtál neki, szóval joggal sértődött meg...

2021. febr. 23. 14:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudta hogy van barátom, pont ezért nem lett semmi, de nem is lehetett volna, mert nagyon messze lakik. Egyébént írtam neki, és válaszolt. Szóval koszonom a válaszokat! Már nem aktuális a kérdés!
2021. febr. 23. 16:38
 5/7 anonim válasza:

"És igazándiból mindkettőnk többet kezdett érezni. De nekem barátom volt, és soha sem akartam megcsalni. Ezért végül nem is lett semmi."


Ezt te írtad a kérdésedben.


Szóval ha nem lenne barátod, akkor azon lettél volna, hogy összejöjjetek, a távolság ellenére is.


Szóval kicsit sok az ellentmondás, jól gondolom? 🤔

2021. febr. 23. 16:49
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lettem volna azon, hogy összejöjjünk, hiszen én nem hiszek a távkapcsolatban. És nem ugyan az,egy plátoi szerelem, mint egy olyan amiből lehet tudni hogy lesz valami. Tudtam hogy nem lesz, és nem is lehet semmi. Ezért is nyomtam el magamban az érzést. És most nyilván már van rólam, annak ellenére hogy nem ismersz, egy kialakult véleményed. Ami valószínűleg az, hogy mit akarok valakitől, ha már van valakim. És mint utólag kiderült a volt barátom az egész kapcsolatunk alatt megcsalt. Persze lehetek én is a hibás, hogy többet beszéltem egy baráttal mint vele. De itt jön az, hogy amikor a barátommal beszéltem ő folyton valamire hivatkozva lerázott, nem volt rám soha sem ideje. És a hátam mögött idegen lányokkal beszélt. Az ex barátnője az ölébe ült és stb....

Nem értem hogy miért kell kiforgatni a szavaim. És már írtam is hogy a kérdés nem aktuális!

2021. febr. 23. 21:40
 7/7 anonim válasza:

Nem forgattam ki a szavaidat, csak mivel ezeket te írtad, gondoltam leírom róla a véleményemet.


A plusz információkat pedig nem tudhattam, amiket leírtál így részletesen utólag, viszont sajnálom, hogy ez lett a vége.


Tudom, hogy már nem aktuális, csak gondoltam ezt még lerendezem, de részemről ennyi. :)

2021. febr. 23. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!