Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek gáz magyar egyetem...

Szerintetek gáz magyar egyetemistaként külföldi diákoknak szervezett programokra elmenni?

Figyelt kérdés
Láttam pl. esztergomi kirándulást, amire tök szívesen elmentem volna. Hiába nyilvános az esemény (tehát elméletben akárki elmehet aki befizeti az összeget), én kicsit tartok attól hogy a magyar szervezők kinéznének :D amikor én voltam Erasmuson anno folyton ilyenekre jártam és hiányzik az a közeg :(

2021. márc. 8. 15:13
 1/3 anonim válasza:
Általában ezt abból a pénzből szervezik amit a külföldi diákok után kap az egyetem. Kèpzeld el hogy bejelentkezik mint te még 50 ember, a külföldieknek akiknek meg szól nem marad hely, nincsen pénz...stb..
2021. márc. 8. 15:22
 2/3 anonim válasza:

#1 azt írja a kérdező, hogy befizetné az összeget tehát nem ingyen menne.

Kérdező szerintem mindenképp kérdezd meg a szervezőktől elfogadnak-e jelentkezést nem erasmusos diákoktól, nem vesztesz vele semmit:)

2021. márc. 8. 16:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem adott egyetem által szervezett eseményeket néztem, de a létszám így is limitált, szóval inkább nem venném el a helyet az igazi erasmusosoktól :( na mindegy, akkor kitalálok valami mást külföldiekkel ismerkedésre, ha bárkinek bármi tippje van azt szívesen fogadom :D
2021. márc. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!