Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyenek a tapasztalataid...

Milyenek a tapasztalataid ebben a kategóriában? Sikerül ismerkedned?

Figyelt kérdés

Fiú vagy lány vagy, mennyi idős? Ez itt fontos szerintem.

Sok emberre írsz rá? Vissza szoktak neked írni? Találtál már valakit akivel hosszabb távon megy? Ha sikerül beszélgetned, miről beszélgettek, van értelme?


Én már találkoztam több emberrel, most egyiknél ott tartunk, hogy már a találkozót beszéltük meg, hívásozunk, láttuk egymást. Jól halad, de soknál látom már az első pár sor után, hogy nem fog menni, mert nem olyan személyiségek, nem reagálnak semmire, mintha nem is értenék, hogy működik az ismerkedés.


Még a fura nekem, hogy szoktam olvasni, hogy senki nem akar az illetővel beszélni, pedig vágyik rá nagyon, és olyan érdeklődési köre van, mint nekem. Ilyenekre direkt ráírok, kedvesen, érdeklődően, normálisan, és nem szoktam választ kapni, vagy azt mondja, nem szeretne ismerkedni. Veletek történt már hasonló?



2021. márc. 10. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Nekem vissza szoktak írni! :) Siker! ^^
Nekem egy-két ember visszaír. Pont elég.
Nekem SOSE ÍRNAK VISSZA! :( Pedig mindenkire írok! :(
Én már feladtam a reményt. :'(
Ez az oldal nEm IsMeRkEdÉsRe VaLó!!! :@
Rám sokan írnak, de én nem írok vissza, nem ezért vagyok itt. Pont.
Én egyszerűen azt sem tudom, mi történik az életemmel. :|
Én már párkapcsolatban is voltam innen ismert emberrel! <3
Elegem van a dickpick-ekből. Hagyjatok, fiúk. >_<
Az itteni nőkkel nem lehet semmiről sem beszélgetni. -.-"
41 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Én már találtam itt barátot, most is beszélgetek két lánnyal, de a legtöbb pár nap után megszakadt. Volt három lány, akikkel vagy egy hónapig beszéltünk, szintén videóztunk, láttuk egymást, aztán egyszercsak dobtak. Sok emberre szoktam ráírni, akire csak lehet ráírok, de a legtöbben nem válaszolnak. 19f
2021. márc. 10. 20:40
 2/8 anonim válasza:

Beszélgetésem már jópár indult itt.

Bár kapcsolat nem lett. De nem is erőltettem, inkább barátilag írogattam eddig itt.

2021. márc. 10. 20:49
 3/8 anonim válasza:

Egy-két levélváltás után kifulladnak az itteni beszélgetéseim ☹

17F

2021. márc. 10. 20:57
 4/8 anonim válasza:
Sok embernek írok, kevés válaszol, azok is hamar eltűnnek. Egy barátság viszont alakul, ha végre beoltanak találkozunk. 200 km-re él, de miatta megéri utazni.
2021. márc. 10. 20:59
 5/8 anonim válasza:

Ebben a kategóriában nem ismerkedtem, de ha valakinek írok akkor általában kapok választ. Fordítva már más, mert van az a hátár mikor egyértelmű hogy hazudik, vagy már nincs miről beszélnem vele, pl: ha kérdez valamit, válaszolok és ennyi. Kevés emberre írok rá, eddig csak 1 emberrel beszélek innen hosszú ideje, több mint 2 hónapja. A téma meg változatos.


L

2021. márc. 10. 21:33
 6/8 anonim válasza:
Nekem is van jó tapasztaltom itt. Persze van negatív is. De az meg engem nem érdekel. Én is viszonylag sok embernek írok. Nagyjából ugyan annyian válaszoltak már, mint amennyien nem. Persze, ha van válasz sem biztos, hogy sokáig tart. Ilyen már kevesebbszer van. De nem is lehet mindenkivel jól kijönni és nem is sok barátot keresek. Már az is jó, ha egy baráttal gazdagodtam.
2021. márc. 10. 23:58
 7/8 anonim válasza:
Kevés a jó tapasztalatom, a "nők" (már ha tényleg nők) nagy része elvárja, hogy szórakoztassam, illetve láthatóan nem megy nekik a beszélgetés/ismerkedés. Akinek meg igen, zömmel az is eltűnik egy idő után. De olyan is volt, akinél én zártam le a dolgot, mert hosszabb ismerkedés után közölte, hogy valaki mással már kezd alakulni a kapcsolata, de attól még lehetünk barátok. Én meg mondtam, hogy akkor itt van vége a dolognak. De amúgy ha normálisan is írok valakinek, sokszor akkor sem jön válasz.
2021. márc. 11. 15:20
 8/8 anonim válasza:

5 éve itt ismertem meg a páromat és azóta is együtt vagyunk, illetve van innen egy közeli barátom. Volt még egy kb. 1 évig tartó ismeretségem, azt nem nevezném barátságnak, kissé erőltetett volt.


Viszont ezek mind évekkel ezelőtti történetek, mostanában teljesen mást tapasztalok. Az elmúlt időszakban újra próbáltam itt barátkozni (sokan írtak rám, és én is sokaknak írtam), de még egy hosszabb beszélgetés se nagyon jött össze. Azt vettem észre, hogy az emberek nem nagyon akarnak energiát fektetni a barátkozásba, nem érdeklődnek és nem fejtik ki a mondanivalójukat. Többnyire tőmondatokban reagálnak a kérdéseimre, és ennyi a „beszélgetés”. Illetve sokan eltűnnek mikor tisztázom, hogy nem ismerkedek. (Azt hozzátenném, hogy az érdeklődési körömből kifolyólag egy elég szűk réteget keresek, bizonyára ez is belejátszik a dologba.)


19/l

2021. márc. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!