Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Érdeklődöm hogy, van e olyan...

Xxxcsillag kérdése:

Érdeklődöm hogy, van e olyan hölgy vagy úr, aki akar barátkozni egy Budapesten élő 71 éves nyugdíjas özvegy nővel?

Figyelt kérdés
Természet szerető, állatbarát és széles érdeklődési körű nő vagyok.

2021. márc. 17. 05:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezen az oldalon nagyon kevesen vannak a te korosztályodból. Inkább a jól ismert közösségi oldalon próbálkoznék a helyedben.
2021. márc. 17. 06:10
 2/11 anonim válasza:
"XxxCsillag" a kerdezo neve...ketlem, hogy igaz lenne, hogy 71 eves asszony :D
2021. márc. 17. 06:23
 3/11 TotoJTD válasza:
Van az a penz.
2021. márc. 17. 06:45
 4/11 anonim válasza:

Ugyan már, miért ne lehetne valódi a poszt?Huszon/harmincévesen idősnek tűnik a kérdező,de ha fizikailag/szellemileg aktív teljesen rendben van,hogy ismerkedni szeretne, társat keres hasznos időtöltéshez. Az sem törvényszerű gondolom,hogy a kor nagyon kötött legyen, akár 60-65 éves férfi is ismerkedhet ilyen célból.

Sok sikert kívánok, és dühös vagyok ha valaki poénnak veszi a kérést!

2021. márc. 17. 08:55
 5/11 anonim válasza:
Kamu kérdés,nem ír és nem válaszol senkinek. Be ne dőljetek!!!
2021. márc. 17. 13:58
 6/11 anonim válasza:
Nekem visszaírt a hölgy és tényleg ennyi idős...
2021. márc. 17. 14:12
 7/11 anonim válasza:
Nekem sem válaszolt, hiába írtam neki szerintem egy normális levelet...pedig tényleg szívesen barátkoznék vele.
2021. márc. 17. 14:23
 8/11 anonim válasza:
Azert annyit visszaírhattal volna kérdező, hogy b*zdmeg nem akarok barátkozni de valaszra se meltatsz senkit. 71 evesen lehetnel udvariasabb.
2021. márc. 17. 18:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt.Remélem aki tényleg meg akar ismerni ír az email címemre.Miért nem reagáltam azonnal a válaszokra, mert korom miatt nem értek a számítástechnikához eléggé.Egyébként tanulok, mert fejlődni szeretnék.Nagyon tanulságosak voltak a válaszok.Tényle 71 éves vagyok nemkamu.Akár hiszitek, akár nem az a korosztály is érez, szeret, követi a napi eseményeket, jár úszni, szinházba, társaságba utazik és használja a NET-et.Persze most nem a virus miatt.További szép napot mindenkinek
2021. márc. 18. 09:01
 10/11 anonim válasza:
Ritka kérés a kategóriába,de csak a kor miatt. Az emberek többsége társaslény,megértem,hogy a szabadidőhöz,programokhoz ennyi idősen is keresnek partnert.
2021. márc. 18. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!