Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni/barátkozni egy 32 éves Budapesti pasival? Nem és kor mindegy, csak tudjunk tartalmasan beszélgetni. Imádok a természetben lenni fotózni és sportolni. Írjatok privátban vagy ide a kérdés alá :)

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 08:59
 1/5 anonim válasza:
Írni nekem is lehetne.
2021. márc. 24. 09:06
 2/5 anonim válasza:
Én is szeretnék ha valaki ír.
2021. márc. 24. 09:07
 3/5 anonim válasza:

Lehet írni nekem is.

Én kizárólag pozitív,és jólelkű embereket kedvelek. Nem tetszik ez a tipikus magyar negatív mentalitás,hogy így rossz minden,megy úgy rossz minden. Továbbá azt sem szeretem,ha a beszélgetéseinknek semmi célja,nem jutunk sehova,és üres. Azt sem,ha már abban sem tudunk megegyezni,hogy ne valami olyan felületet válasszunk,ahol a beszélgetés olyan,hogy frissítgetni kelljen az oldalt,vagy postagalambokkal kelljen dobálóznunk.

2021. márc. 24. 14:07
 4/5 anonim válasza:
Nekem nem válaszoltál
2021. márc. 27. 11:09
 5/5 anonim válasza:
Ezek szerint nem jött össze?
2021. máj. 6. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!