Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokat szerezni, ismerkedni...

Barátokat szerezni, ismerkedni vagy csak szimplán emberek között lenni, beszélgetni a jelenlegi helyzetben? 22/L

Figyelt kérdés

A szüleimen kívül senkivel sem találkozom vagy beszélgetek személyesen. Egyedül vagyok itthon szinte egész nap, valamivel lefoglalom magam itthon vagy esetleg elmegyek egyet sétálni/biciklizni és igazából ennyi. Tavaly március óta ebből áll az élet. A barátaimmal csak online tartom a kapcsolatot, próbáltam őket mindenféle programra elhívni, de valamire hivatkozva mindig nemet mondtak vagy halogatták, halogatták és így nem lett belőle semmi. Valakit mostanra már több mint 1 éve láttam utoljára személyesen, de egyébként a videóhívásra sem igazán kaphatóak. Most már néha úgy vagyok vele, hogy kb. el is felejthetném őket, olyan mintha nem is lennének barátaim. Nagyon hiányzik a társasági élet, a barátok, az egyetem, a kollégium stb., szimplán a legegyszerűbb hétköznapi interakciók is, hogy emberek vegyenek körül vagy egyáltalán történjen valami körülöttem. Viszont nincsen senkim, akivel akár online vagy akár személyesen megbeszéljünk valami programot vagy egyáltalán csak normálisan beszélgessünk. Ezért szeretnék új kapcsolatokat kialakítani, csak fogalmam sincsen hogyan.

Itt helyben nincsen semmiféle közösség, akikhez csatlakozni tudnék. Az online ismerkedés eddig nem igazán megy. Tinderezem és Bumble-t is használok, de kb. egy-két soros beszélgetéseink voltak csak. A többség messze él tőlem, ami most különösen problémás a kijárási korlátozás miatt és az emberek nagy része eleve nem szeret kilométereket utazni egy idegenért, hogy találkozzanak. Olvasgattam hasonló kérdéseket és sokan szokták írni, hogy pl. lépjek olyan facebook csoportokba, amik érdekelnek, de ezt őszintén szólva nem igazán értem, mármint nehezen képzelem el, hogy ott hogyan barátkoznak az emberek (most is tagja vagyok csomónak).


2021. márc. 28. 15:02
 1/10 anonim válasza:
Nekem irhatsz, 17/L
2021. márc. 28. 15:04
 2/10 anonim válasza:
Nekem is írhatsz 20/L
2021. márc. 28. 15:07
 3/10 anonim válasza:
Melyik megyében laksz ha szabad tudni?
2021. márc. 28. 15:08
 4/10 anonim válasza:
Szeretnél valakivel beszélgetni? Ha igen, akkor nyugodtan írj rám, szivesen beszélgetek, aztán majd meglátjuk, hogy el tudunk-e dumálni hosszú távon:)
2021. márc. 28. 15:14
 5/10 anonim válasza:
Ha valaki budapesti, azzal szívesen beszélgetek, barátkozok :)
2021. márc. 28. 16:36
 6/10 anonim válasza:

Szerintem ez sokunknak nehéz, különösen vidéken élőknek. Izoláltság hónapok óta...

(Az online ismerkedés terén nagyon kicsi az esélye annak, hogy a környékeden élőkkel akadj össze, mindig a fővárosiak vannak többségben.)

A konkrét hobbihoz-témához kapcsolódó közösségeket tudnám ajánlani. Pl moly, vagy facebook csoportok: sporthoz, tevékenységhez kötődő, vagy podcast rajongói csoportok.

2021. márc. 28. 19:43
 7/10 anonim válasza:
Nem ártana tudni, hogy hol laksz, mik érdekelnek, legalább valami támpontot dobj nekünk. Férfiak/nők? Korosztály?
2021. márc. 28. 21:58
 8/10 anonim válasza:

Ha nagyon nem találsz senkit nekem írhatsz szeretek ismerkedni barátkozni!

F

2021. márc. 29. 08:20
 9/10 Agnarr válasza:
Szia, én is nagyon hasonló helyzetben vagyok. Rám írhatsz, ha szeretnél.
2021. márc. 30. 17:04
 10/10 Agnarr válasza:
F/23. Ez lemaradt.
2021. márc. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!