Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiú-lány barátságra ki nyitott? F

Fiú-lány barátságra ki nyitott? F

Figyelt kérdés
(fiú barátaimmal nem tudok olyan dolgokról beszélni, amiről kéne, így néha jobb lányokkal barátkozni/beszélgetni)

2021. márc. 30. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nem nyitott ki. Az is zárva a kormányrendelet értelmében.
2021. márc. 30. 09:23
 2/21 anonim válasza:
Fiú-lány barátság tartósan nem létezik
2021. márc. 30. 09:31
 3/21 anonim válasza:
a fiúk is a lányok
2021. márc. 30. 09:48
 4/21 anonim válasza:
Én igen de amúgy van barátom szóval tényleg csak barátságra
2021. márc. 30. 10:31
 5/21 anonim válasza:
Én nyitott lennék rá, csak attól függ, hogy hány éves vagy
2021. márc. 30. 10:47
 6/21 anonim válasza:

Hali

Én nyitott vagyok rá.

16l

2021. márc. 30. 10:58
 7/21 anonim válasza:
#4 a barátod biztos orul neki :) ez se lesz tartos
2021. márc. 30. 12:16
 8/21 anonim válasza:

utolsó, miért te amikor barátnőd van minden lánnyal megszakítod a kapcsolatot?Nem látsz nem beszélsz nem szólsz semmit?

Nehogy már elzárjam magam minden embertől mert én nem vagyok egy férfi tulajdona sem

2021. márc. 30. 12:18
 9/21 anonim válasza:

#8


Nem az vagyok, akihez címezted a dolgot.

"miért te amikor barátnőd van minden lánnyal megszakítod a kapcsolatot?"


Meglévő ismeretség megint más, mint idegen fiúkkal ismerkedni.

Te örülnél annak ha a pasid idegen lányokkal csevegne?? Elvileg nem a tulajdonod. Azzal beszél akivel akar. Ha most ő olyan csajokkal akarna beszélgetni akik percenként rakják kifele a bevállalós képeket, gondolom az is korrekt. Hiszen nem a tulajdonod és nem is várhatod el, hogy megszakítsa a kapcsolatot minden lánnyal.

Báár... Gondolom már rájöttél,hogy az eddigi ismeretség és az ismerkedés az nem igazán ugyan az. Így szokott lenni a lecserélés és a megcsalás.

2021. márc. 30. 12:29
 10/21 anonim válasza:

Jahhhh gondolom te az vagy akinek már amúgy is volt 30+ lány akivel beszélget és ez full rendben van.

De mondjuk nekem meg te vagy első barátom és eddig nem nagyon fiúztam, amig én veled vagyok soha semmilyen fiúval nem ismerkedhetek, míg te azért dumcsizgatol 30-50 lánnyal mert őket előttem ismerted....érdekes

2021. márc. 30. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!