Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Transzfiúval (ftm) beszélgetne...

Transzfiúval (ftm) beszélgetne, barátkozna valaki?

Figyelt kérdés

Huszonéves transz srác vagyok, nemrég indultam el az FTM úton és, ahogy az várható volt, sajnos teljesen magamra maradtam. Nagyon szeretnék beszélgetni valakivel aki elfogadna engem és fiúként tudna kezelni úgy is hogy tudja rólam hogy transznemű vagyok.

Párkapcsolatra még nem vagyok felkészülve, de egy barát akiben megbízhatok és akivel beszélgethetek hosszabb távon és akivel önmagam adhatnám most nagyon sokat jelentene nekem.

Előre is hálásan köszönöm annak aki megtisztel a figyelmével.



2021. ápr. 5. 17:41
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Én is transz férfi vagyok, szívesen beszélgetek.
2021. ápr. 5. 21:26
 12/24 Barnabas333 válasza:

Az a színésznő is meglépte ezt aki az eredetben, meg az x men3ban játszott...

Ha nem zavar, hogy 43éves férfi vagyok írj bátran...

2021. ápr. 5. 21:31
 13/24 anonim válasza:

Gimnáziumban közeli barátitársaságban volt egy trans fiú.


Maximálisan ugyan úgy bántunk vele mint bárkivel. Egyedüli furcsaság, hogy néha a régi nevén hívtam, mert úgy ismertem meg és ez csúszott ki a számon, de ezt ő is értette mért csinálom és soha sem volt mérges érte.


Írj ha van kedved beszélgetni.

2021. ápr. 5. 21:33
 14/24 anonim válasza:
Inkább menj dolgozni
2021. ápr. 5. 22:23
 15/24 anonim válasza:

Várjunk egy kicsit, én asszem nagyon csúnyán lemaradtam. Mostanában számít az ember neme egy barátságban? Mondjátok hogy maradi vagyok de tudtommal egy barátsághoz egy közös nevező kell nem több. Elég szomorú ha ma már le kell szögezni hogy olyan embert keres az ember aki elfogja ahogy van. Még egy párkapcsolat esetén meg is értem, ott érdemes korán tisztázni hogy ki mivel és milyen kapura játszik, Aztán javítsatok ki ha tévedek.


Mondjuk így belegondolva mondom ezt én, akit a beszédhibája (for the love of god nem tudok rájönni hogy ez j vagy ly, igen hülye vagyok tudom jól) miatt közösítettek ki kb egész életében. So egyre jobban kezdek rájönni hogy mekkora baromságot írtam fentebb, i mean egy ideális világban nem kéne hogy számítson de mióta élünk mi ideális világban?


Felmerüleht pár emberben a kérdés.: Hogy ha még te is tudod hogy mekkora baromságot írtál miért nem törlöd? A válasz egszerű de nagyszerű.

1. Mint azt fentebb is említettem hülye vagyok + még lusta is hogy oda visszamenjek éés még fogalmazzak egy másik szöveget.

2. Bárki aki ezt olvassa nem csak hogy belátást nyerhet abba hogy én milyen elcseszett módon gondolkodom sőt, még talán röhög is egy jót rajta.

3. Jó esetben a személységem is átjön legalább egy kicsit a szövegen keresztül vagy ha az valahogy nem, az biztos leesik mindenkinek hogy nem igazán gondolom át mit írok/mondok mielőtt azt kimondom vagy papírra vetem, mondom mindezt úgy hogy aláíráson kívül szerintem évek óta nem írtam semmit papírra, Hogy ez mit mondd el rólam fogalmam sincs, de ngl nem is érdekel.


A heylenkénti és/vagy gyakori heylesírási hibákért és/vagy angol szavakért/ rövidítésekért sorry, sajnos beépültek a szókincsembe, ami nem tudom feltűnt-e bárkinek de elég gyér so igazából kicsit még jó is hogy ezek nehé jelentenek egy kis diverzitást. A falu bolodja kiszáll, további szép estét mindenkinek.


Ui.: Nem hiszem hogy fontos de 19/f ha még nem lenne elég delikvens akár rám is írhatsz nem harapok.... nagyot. Garancia nincs semmire, pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt.

2021. ápr. 6. 20:02
 16/24 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetek veled. :)

26/n

2021. ápr. 10. 11:51
 17/24 anonim válasza:
Én is hasonló fiú vagyok. Szívesen beszélgetnék.
2021. ápr. 15. 01:01
 18/24 anonim válasza:

Szivesen beszelgetnek en is :)

24/ L

2021. ápr. 15. 09:33
 19/24 anonim válasza:
Ha van kedved, akkor írj, szivesen ismerkednék
2021. ápr. 19. 06:49
 20/24 anonim válasza:

Szia !

Én szivesen barátkoznék veled, írj ha gondolod :) .

2021. máj. 20. 01:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!