Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt "gonosz" lányok?...

Vannak itt "gonosz" lányok? Tudom furán hangzik, de jó lenne olyan lánnyal beszélgetni CSAK beszélgetni pl instán aki gonosz lenne velem, akárhogy beszélhet velem ha akarja meghallgatom ha akarja "megalázhat" üzenetben

Figyelt kérdés
Olyan lányok írjanak akikben van ilyen hajlam, 16 év felettiek

2021. ápr. 19. 23:52
 1/7 anonim válasza:
ez valami fétis ? vagy szánalom?
2021. ápr. 19. 23:57
 2/7 anonim válasza:
Szerintem kicsit mindkettő.
2021. ápr. 20. 00:03
 3/7 anonim válasza:
Figyelj ha tényleg erre vágysz, írj ki egy borzalmasan idióta kérdést és leoltanak a vérbe xd Vagy csak állíts valami valótlant bármelyik social media felületen és ezrek fognak támadni és annyi gonosz kommentet kapsz, hogy megemészteni is alig fogod bírni.
2021. ápr. 20. 00:26
 4/7 anonim válasza:

Schobert norbi te vagy az?

Nem elég ,hogy az egész ország gyűlöl 😂😂😂😂

2021. ápr. 20. 01:20
 5/7 anonim válasza:
Írd ki kérdésnek hogy bántalmaz a parod,de Te még mindig szereted, adjanak tanácsokat. Nem fogod zsebre tenni amit cserébe kapsz majd.
2021. ápr. 20. 01:35
 6/7 anonim válasza:
Írd ki egy facebook csopiba, ahol tinik vannak, hogy "soha se lesztek ilyen jók mint én". Na amit ott kapsz majd...😅
2021. ápr. 20. 10:40
 7/7 anonim válasza:
írj nekem de nem lesz ingyen
2021. ápr. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!