Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Most mit csináljak ? ( többi...

Most mit csináljak ? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Nos , van egy fiú osztálytársam akivel szerintem nagyon jól kijönnék ( lány vagyok ) , csak nem tudom , hogy mégis mit kéne csinálnom , hogy elkezdjünk beszélgetni . Mivel mindkettőnknek van egy testvére akivel veszekszünk ( ✨ testvéri szeretet ✨ ) ezért néha beszélünk amikor pl a tesóm odajön hozzám , hogy zaklasson és pont látja . És nagyon szeretnék vele barátkozni , de elég fura lenne odamenni egy fiúhoz akit lassan már 7 éve ismersz és azt mondani , hogy Szia , leszünk barátok ? Szóval nem tudom mit csináljak . Igazából osztálykirándulásokon vagy amikor párban kellett dolgoznunk tök jól elbeszélgettünk . És ezt most nem úgy kell értelmezni , hogy szerelmi kapcsolatot akarok vele , csak sima barátja szeretnék lenni , de nem tudom hogyan . Valaki tud segíteni ?
2021. máj. 11. 20:59
 1/1 anonim válasza:
Nem kell megkérdezni lesztek e barátok. Elég ha elkezdesz vele beszélgetni többet. Menj oda hozzá néha és kezdj vele beszélgetni. Meg ha van már pl facebook mindkettőtöknek írj rá néha. Meg beszéljetek meg közös programokat.
2021. máj. 11. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!