Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki esetleg,aki beszélgetne...

Valaki esetleg,aki beszélgetne, mert épp egyedül van,vagy nincs kivel mindig beszélnie? Ismerkedni,beszélgetni barátilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hónapja lett vége a kapcsolatomnak,azóta szinte teljesen egyedül érzem magam.

Nincs nagyon kivel beszélgetni,és elég rossz:(

Olyan valakit keresek,akivel akár lehetne beszélni minden nap,és nem ezer évenként írnánk vissza. :)

22 vagyok :)



2021. máj. 12. 20:05
 1/8 anonim válasza:

A jelentkezők mennyiségét erősen befolyásolta volna, ha odaírod a nemed... :D

Egyébként én sokszor unatkozok meló közben, szóval akkor elég beszélgetős vagyok.

2021. máj. 12. 20:19
 2/8 anonim válasza:
Ismerkedés kategória erre való
2021. máj. 12. 20:21
 3/8 anonim válasza:
Lány vagy?
2021. máj. 12. 20:36
 4/8 anonim válasza:
Nekem írhattok nyugodtan, szívesen beszélgetek bárkivel😊
2021. máj. 12. 20:37
 5/8 anonim válasza:

Én ilyen téren max lány társaságra vágyok. Nem tudom te az vagy-e.

Vannak barátaim, haverjaim, azokkal szoktam beszélgetni és szinte mindent megbeszélünk. Szinte...

Vannak ugye olyan dolgok amiket nem igazán tudok előadni más srácnak, lehet egyrészt pszichológia és nem akarok gyengének tűnni, de az érzelmes dolgokról nem szívesen beszélek csak lánnyal. Nekik valahogy könnyebben megnyillok ha olyan dolog adódik.

Esteleg ha úgy van te is keress erre lány társaságot ha fiú vagy. Tényleg sokkal könnyebb.

2021. máj. 12. 21:08
 6/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha még aktuális.
2021. máj. 12. 21:20
 7/8 anonim válasza:
Irj
2021. máj. 12. 21:22
 8/8 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. :)
2021. máj. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!