Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csináljak vele? Mit...

Dangerous061 kérdése:

Mit csináljak vele? Mit tegyek? Hogyan legyek nyugodt, hogy ne feszengjek ezen mert simán el tudnám foglalni magam mással is. Keressek más barátokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogyan vagytok ezzel, de én azon szoktam ki akadni amikor tudom, hogy éppen nem csinál semmit és ha meg is nézi amit írok az istenért nem tud egy olyan választ írni, hogy ne a bizonytalanság legyen belőle hanem az hogy biztos legyen. Mondok egy példát mire gondolok (Haverok vagyunk mindig játszunk valamit/játszanánk) pl. Ráírok, hogy Csá, megyünk játszani? válaszok: lehet, nem tudom, talán, most mással játszok stb. és még annyi értelmetlen válasz ami csak arra jó, hogy várja és várjak és 10 kor meg kérdezed ja bocs már nem. Innetől borul mindig el az agyam lehet, hogy csak én vagyok ennyire türelmetlen. Viszont amikor 100 szor is türelmesen várok és akkor is mert mért ne. Na akkor tényleg elküldöm a francba, hogy miért nem tudja őszintén elmondani, hogy nem és kész indok sem kéne csak egy igen vagy nem és nem az lenne, hogy felbaszom magam rajta. Mondhatom neki de nem tudja sosem felfogni inkább megsértődik. Lehet mindent leírok ide, mert aminek ki kell jönni azt most ki mondom. Aztán ha az ő haverjával is játszunk egyértelműen az ő szavára ad akár mekkor hülyeséget mond. De csak az a bizonyos személy jelen létében és talán olyan is szokott lenni, hogy egyszerüen akár, hogy mondod neki de az nem úgy van, mert nem tudja elképzelni sem. Én aki viszont utána nézett alaposan azt nézi a leghülyébbnek. Már többször gondoltam, hogy barátságnak itt van vége. Egyre kevesebbett játszunk én meguntam ő meg ugyan azt csinálja néhány kivétellel. Nem tudom, hogy mit csináljak hadja ott a ******, hogy aki nem tud a másikra gondolni az nem is barát.

2021. jún. 1. 23:08
 1/3 anonim válasza:
Hát ha valaki bizonytalan, én nemnek veszem. Nem várok tőle olyat, amire nem képes. Ha nem tudja eldönteni, nyilván én játszani akarok, és most játszok, nem várok. Ha ezen megsértődik, mondom neki, hogy legközelebb időben döntsön, mikor kérdezem, mert én játszani akarok. Nem tudom miért kéne ezért otthagyni, de talán jobb lenne, mert úgy tűnik elég negatív érzéseid vannak velük kapcsolatban.
2021. jún. 1. 23:15
 2/3 anonim válasza:
Ha nem ad a szavadra, akkor nem számítasz neki sokat, valamiért nem szimpatizál veled. Nrkem is volt ilyen barátnőm. Akart valahova menni, de egyedül fél, mondtam, jó elkísérem, úgy nem akart. Aztán másik barátnőnk mondta, hogy elkíséri, vele meg elment. Egyértelműen, bennem nem bízott, vagy tartott tőlem valamiért. :D (Lány vagyok, tehát nem azért tartott, mert pasi lennék. :'D)
2021. jún. 2. 11:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi😅
2021. jún. 2. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!