Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért keresi mindenki a...

Miért keresi mindenki a barátkozási lehetőségeket ha nem mer találkozni?

Figyelt kérdés
Ezek az emberek mégis hogyan képzelik el a "barátkozást"?
2021. jún. 2. 01:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kb ott tartunk h vagy szex/párkapcsolat vagy tiltás/törlés/ignorálás.
2021. jún. 2. 08:13
 12/17 anonim válasza:
9. Annyi kéretlen illető megy az emberhez oda az utcán - hittérítő, kéregető, bolond, szórólapozó, stb. -, hogy már az ártatlanoktól is tartunk.
2021. jún. 2. 08:14
 13/17 anonim válasza:
Inkább a távolság az akadály.Ha 300km-re laksz,nem egyszerű sokszor talizni.
2021. jún. 2. 08:15
 14/17 anonim válasza:

Esetemben a fő ok, hogy fekvőbeteg vagyok. Barátkoznék én, de így jelenleg a beszélgetés az egyetlen, ami adott.


Különbözők az okok, de itt bosszankodni, hogy miért nem áll a találkozáshoz mindenki ugyanolyan nyitottan, felesleges. Egy pánikbeteget sem fogsz olyan könnyen rávenni. Sokfélék vagyunk.

2021. jún. 2. 08:29
 15/17 A kérdező kommentje:
Pánikbetegtől talit várni olyan mint haltól várni h fára másszon.
2021. jún. 2. 08:37
 16/17 anonim válasza:
Manapság nincs szüksége az embereknek igazi barátokra. 10 éve még más volt, akkor simán találkoztam szinte bárkivel akiket neten ismertem meg, igényelték is és utaztunk is egymáshoz, ha messze laktunk. Bár akkor még nem volt ennyire elterjedt ez az online kommunikáció. Volt már facebook, skype és egyéb platformok, mégis igényelték az emberek a személyes jelenlétet is. Ma már más világ van és az a furcsa, hogy nem csak a fiatalabbakkal nem lehet barátkozni, hanem a korosztályommal se (közelebb a 30-hoz mint a 20-hoz). Egyszerűen nem igényelnek egy egyszerű beszélőviszonynál többet, amit bármikor meg lehet szakítani. De volt már, hogy felmerült valakivel hogy találkozzunk, ő mondta, nem én, aztán pont mielőtt lehetőség lett volna rá, mert amúgyis a szomszéd településen voltam, lelépett. Most nagy nehezen alakul valami, 11 évvel fiatalabb nálam az illető, de mégis teljesen jól működik, ebből is látszik hogy a kor csak egy szám, semmit sem jelent, mégis sokan ragaszkodnak hozzá. Hamarosan találkozunk, 200 km-t fogok utazni 2 átszállással, de megteszem egy barátért.
2021. jún. 2. 09:24
 17/17 anonim válasza:
Mert nem barátokat keresünk a neten (, azok vannak a valóságban), csak valakit, akivel unalmas perceinkben elbeszélgetünk.
2021. jún. 2. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!