Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokra, mélyebb beszélgetés...

Barátokra, mélyebb beszélgetésekre lenne kedved itt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mint eddig egyszemélyes hadseregben mozgó, néha magányos, macskás, könyvmolyként és az interneten fellelhető információkért búvárkodó emberke, hogy meg szeretnék próbálni barátokat toborozni innen, a gyakoriról. Annak ellenére, hogy sok trollal (netről), perverz "cukrosbácsi"-val (netről), értékrendben különbözővel vagy épp manipulátorral volt már dolgom, bizakodó vagyok, és remélem, sikerül egy kedves, barátságos, humoros (esetleg a maga nemében őrültségektől sem vonakodó) baráti kört kiépíteni.


Kicsit olyan ez, mintha hirdetném magam, viszont úgy látom, a legtöbb introvertált ember ide tömörül.


MBTI személyiségtípusok szerint INFJ vagyok (bár ez csupán egy szűrő, de hátha segít)


Írj, ha hasonló helyzetben vagy, mint én!☺️


17/L



#eszmecsere #beszélgetés #magány #introvertált



2021. jún. 8. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Nyugat-Magyarországi vagyok
Dél-Magyarországról jelen
Kelet-Magyarországi vagyok
Észak-Magyarország tájékán lakok
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha gondolod, nekem írhatsz.
2021. jún. 8. 17:01
 2/17 anonim válasza:

Mivel lány vagy, így nem lesz gondod a "barátok" keresésével.

Az már más kérdés, hogy a veled ismerkedni akaró hímek 90 % - a csak meg akar dugni.... De ez már más kérdés.

2021. jún. 8. 17:28
 3/17 anonim válasza:
Ezt a kérdést törölni fogják, mivel a Gy.k. nem társkereső oldal.
2021. jún. 8. 17:43
 4/17 anonim válasza:
Szia ha gondolod irj nekem is :)
2021. jún. 8. 19:28
 5/17 anonim válasza:
Nekem is írhatsz:)
2021. jún. 8. 21:02
 6/17 anonim válasza:
Nálam is jelentkezhetsz:) 18/F
2021. jún. 8. 22:01
 7/17 anonim válasza:
Én Erdélyben vagyok nem északon meg keleten tudja a tököm min..
2021. jún. 8. 22:38
 8/17 anonim válasza:

#3 Ha nem tűnt volna fel, ez az ismerkedés kategória. Pontosan azért hozták létre, mert igény van rá, sokan szeretnének itt gyakorikérdéseken ismerkedni.

Kérdező, 32 éves nő vagyok, nem Magyarországon élek, de írhatsz.

2021. jún. 9. 05:52
 9/17 anonim válasza:
3-as Ez az Ismerkedés, barátkozás kategória. Társkeresés is van, de ez a lány eleve barátokat keres. Se a kérdést nem olvastad el, se a kategóriát és a többi gyk-s kérdést ezek szerint.
2021. jún. 9. 09:47
 10/17 anonim válasza:
se*
2021. jún. 9. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!