Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokra, mélyebb beszélgetés...

Barátokra, mélyebb beszélgetésekre lenne kedved itt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mint eddig egyszemélyes hadseregben mozgó, néha magányos, macskás, könyvmolyként és az interneten fellelhető információkért búvárkodó emberke, hogy meg szeretnék próbálni barátokat toborozni innen, a gyakoriról. Annak ellenére, hogy sok trollal (netről), perverz "cukrosbácsi"-val (netről), értékrendben különbözővel vagy épp manipulátorral volt már dolgom, bizakodó vagyok, és remélem, sikerül egy kedves, barátságos, humoros (esetleg a maga nemében őrültségektől sem vonakodó) baráti kört kiépíteni.


Kicsit olyan ez, mintha hirdetném magam, viszont úgy látom, a legtöbb introvertált ember ide tömörül.


MBTI személyiségtípusok szerint INFJ vagyok (bár ez csupán egy szűrő, de hátha segít)


Írj, ha hasonló helyzetben vagy, mint én!☺️


17/L



#eszmecsere #beszélgetés #magány #introvertált



2021. jún. 8. 16:59
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én szívesen barátkozom, bár 21 éves vagyok, neem tudom ez mennyire megfelelő neked. Annyiban tudok segíteni, hogy 2 discord szerveren fent vagyok, ami érdekelhet, ha gondolod, akkor meghívlak. Az egyiknek Penna kávéház a neve, és wattpad írók és olvasók gyűlnek össze, persze sokan "normál" könyveket is olvasnak. A másiknak Booktube a neve, ott könyves youtuberek és az ő nézőik vannak. Ők mind rendszeres könyvolvasók. Írj, ha gondolod. :)
2021. jún. 9. 18:32
 12/17 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz nekem. 18/f
2021. jún. 9. 23:31
 13/17 anonim válasza:
Írtam neked, és nem válaszolsz... Nekem ez mindig akkora csalódás, főleg egy ilyen kérdésnél, azt hiszem végre találtam valaki hozzám hasonlót, erre hülyeség az egész, és választ sem kapok.
2021. jún. 10. 14:42
 14/17 anonim válasza:
Manapság nem divat válaszolni!
2021. jún. 11. 20:58
 15/17 anonim válasza:

Nekem is írhatsz, szívesen barátkozom. :D

17/l

2021. jún. 13. 09:52
 16/17 anonim válasza:
#7 Erdélyben hol?
2021. jún. 23. 16:37
 17/17 anonim válasza:

Írhatsz nekem is

17/l

2022. febr. 18. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!