Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs kedve valakinek elmenni...

Nincs kedve valakinek elmenni idén levendulát szedni velem? :)

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősömet vagy nem érdekli a program, vagy nem ér rá. Én viszont nagyon szeretem ezt az elfoglaltságot, de egyedül nem mennék. Valakinek van kedve jönni? :)

2021. jún. 9. 11:22
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
Hova?Kor?Nem?
2021. jún. 9. 11:26
 2/50 A kérdező kommentje:

Két helyszín esélyes, az egyik Tihany, a másik Velencénél egy hasonló hely. Nyilván megegyezéses alapon.

Viszont a kor és a nem kérdését nem igazán értem. Mármint gondolom, hogy az írásmódomból érezhető, hogy nem gyerek de nem is középkorú vagyok, így főleg a fiatalabb korosztályt céloznám meg.


Az pedig nekem mindegy, hogy nő vagy férfi jönne el velem, mindkét nemmel jól kijövök általában. Viszont azért nem fogalmaztam bele a kérdésbe a sajátom, mert úgy érzem barátkozás szempontjából nem releváns, plusz kikerülhetem a "szia, ismerkedünk?" féle privátokat.

2021. jún. 9. 11:33
 3/50 anonim válasza:
Azért nagyon nem mindegy, hogy ember egy szakállas mackóra számítson, vagy egy hölgyre, vagy egy piercinggel telelőtt semleges identitásúval.
2021. jún. 9. 11:35
 4/50 A kérdező kommentje:

Nyilván a részleteket megbeszélnénk privátba, de szerintem ha nincs nagy elv és személyiségbéli különbség, nem kell ennyire külsőséges lenni.

De legalább kiderült, hogy mi ketten nem jönnénk ki túl jól :)

2021. jún. 9. 11:45
 5/50 anonim válasza:
Igen, ez a kérdés valószínűleg nem 3-ashoz szólt.
2021. jún. 9. 11:58
 6/50 anonim válasza:
Csak hogy értsd, 22 éves férfi vagyok. Egy korombeli lánnyal szívesen elmennék levendulát szedni, de egy 40 éves férfival elég érdekes szituáció lenne.
2021. jún. 9. 12:04
 7/50 anonim válasza:

Ööö... miért is? Mondjuk igen, felületes és előítéletes (ugye egy visszakérdezésből csak az ilyenek vonnak le messzemenő következtetést) emberekkel sosem jöttem ki. Bár tényleg nem nekem szólt, mert nekem megvan a társaságom, csak amikor utoljára voltunk levendulafesztiválon elfújta a vihar a végét Tihanyban.

Csak ezért keltette a kérdés fel az érdeklődésemet.

2021. jún. 9. 12:08
 8/50 anonim válasza:

Én sem értem miért nem lehet felvállalni magunkat legalább ennyire, hogy tudja az ember, milyen a másik, hogy néz ki, stb..

28/F

2021. jún. 9. 12:10
 9/50 anonim válasza:
8 azért mert a kérdező egy önbizalom-hiányos nő, aki nem meri felvállalni azt aki, és minden nemre/kinézetre való kérdést támadásként és elítélendő cselekedetként él meg. Nagy eséllyel nem véletlen, hogy pont “nem ér rá” senki.
2021. jún. 9. 12:18
 10/50 anonim válasza:

#9


8-as vagyok. Igen, még szép, hogy nem ér rá senki.

Miért menne bárki is egy vadidegennel úgy, hogy ráadásul nem látta fotón vagy beszélt vele egy másik platformon, hogy legalább a csekély bizalom jele meglegyen.. A szimpátia sem ártana. A program mindenképp jó ötlet, férfiként mondom ezt. Az sem titok, hogy nyilván nővel mennék el szívesen ilyet csinálni és az pedig pláne nem utolsó dolog, ha szimpatizálunk. Miért ne lehetne egy ilyen alkalom alatt ismerkedni? Csak találkozunk, szedjük a virágot és elbúcsúzunk? Kicsit gépies és érdekes lenne.

2021. jún. 9. 12:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!