Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs kedve valakinek elmenni...

Nincs kedve valakinek elmenni idén levendulát szedni velem? :)

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősömet vagy nem érdekli a program, vagy nem ér rá. Én viszont nagyon szeretem ezt az elfoglaltságot, de egyedül nem mennék. Valakinek van kedve jönni? :)

2021. jún. 9. 11:22
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:

Hello, Kérdező!


Én szívesen mennék és nem érdekel se a korod, se a nemed, sem hogy hogy nézel ki, mert barátságban tökmindegy. Viszont Tihany nagyon messze van. Szigetszentmiklósi vagyok. :/

2021. jún. 9. 18:05
 42/50 anonim válasza:
Szigetszentmiklóstól Tihany messze. Aha.
2021. jún. 9. 18:39
 43/50 anonim válasza:
Ezt én is furcsállom. Konkrétan majdnem a szomszéd megye.
2021. jún. 9. 18:43
 44/50 anonim válasza:
Még ha a Fekete-Erdő vagy a Fekete-Tenger lenne. Ha már Duna. :)
2021. jún. 9. 18:45
 45/50 anonim válasza:
Kérdező: Ajánlom figyelmedbe a Kevélyhegyi Levendulamezőt is Pilisborosjenőn. Egy kicsit közelebb van Budapesthez, mint Tihany, vagy Velence - bár tópart nincs...
2021. jún. 10. 10:54
 46/50 anonim válasza:

“ Egy kicsit közelebb van Budapesthez”


Feltéve, hogy a kérdező Budapest környéki. Bár tudom, a közigazgatási határon túl csak Josey Wales-ek élnek. :)

2021. jún. 10. 12:02
 47/50 anonim válasza:

#46 teljesen igazad van benne, hogy a kérdező nem jelölte meg, hogy hol lakik és honnan szeretne utazni, ahogy azt sem, hogy mások jelentkezését honnan várja.

viszont Magyarország közlekedési hálózatai meglehetősen Budapest központúak, így elég sok helyről Budapesten keresztül vezet bárhova máshova a leggyorsabb út, még akkor is, ha van is esetleg közvetlen, rövidebb út, csak lassabban használható.


#41 pl. írta, hogy szigetszentmiklósi, ami Budapesthez igen közel van, de neki Tihany már messze van, és onnan bár légvonalban lehet, hogy Velence közelebb van, ha Budapesten keresztül tud eljutni, akkor Pilisborosjenő még mindig közelebb lehet neki.


de természetesen használja mindenki igényei és szükségletei szerint a közösbe bedobott információt, csak gondoltam nem árt tudni erről a lehetőségről sem...

2021. jún. 10. 13:27
 48/50 anonim válasza:

Ok, mondjuk én sem tudtam a pilisről.

Viszont budaörsiként majdnem akkor túra, mint aligára. Valahogy közel van, de mégsem. :)

Viszont a pilist szeretem.

2021. jún. 10. 13:44
 49/50 anonim válasza:

Az a probléma hogy nem vagyok helyi,szívesen el mennék veled,ha úgy alakulna még barátok is lehetnénk csak sajnos a távolság miatt nem jó.

Azért örülök hogy vannak még ilyen kedves emberek sok sikert kívánok Nógrádból. 🙂

2021. jún. 11. 02:22
 50/50 anonim válasza:

Nekem van kedvem, ha még aktuális. Annyira nekem se okés, hogy vadidegeneknek azonnal felfedjem magam, úgyhogy jobb szeretek beszélgetni előtte és meglátjuk.

24l

2021. jún. 11. 02:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!