Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok,van kedvetek ismerkedni...

Lányok,van kedvetek ismerkedni, beszélgetni egy kedves,aranyos 16éves fiúval?

Figyelt kérdés
Írjatok nyugodtan, 16 éves vagyok. 15-17éves lányokkal beszélgetnék,ismerkednék!
2021. jún. 15. 22:27
 1/7 anonim válasza:
Szerintem írj még pár dolgot magadról. Egy pontosabb személyleírás megkönnyíti, hogy egy hasonló személyiségű lányt találj!:)
2021. jún. 15. 22:34
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretem a természetet,imádok kint sétálni vagy akár csak egy padra leűlni. Életem a horgászat, ha van lehetőségem és időm mindig a tóparton vagyok. Sőtétszőke a hajam és nagyon élénkkék a szemem. A barátaim szerint egy fogyatékos id*óta vagyok de pont ezért szeretnek, szerintem vicces vagyok,szeretek kb mindenről beszélni valamint szeretem fejleszteni folyamatossan a tudásomat. Szeretnék egy szimpatikus lánnyal megismerkedni!
2021. jún. 15. 22:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a személyiségemet pár mondatban nemtudom átadni,igazábol aki megszeretne ismeri az idővel mindent tudni fog rólam!😀
2021. jún. 15. 22:53
 4/7 anonim válasza:
Írj nyugodtan, én szívesen beszélgetek 🙂 (16L)
2021. jún. 15. 22:56
 5/7 anonim válasza:

Írj

L

2021. jún. 15. 23:47
 6/7 anonim válasza:

Szia

Nekem is írhatsz. Szeretnék beszélgetni

16l

2021. jún. 16. 12:44
 7/7 anonim válasza:
Írj
2021. jún. 16. 17:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!