Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Heellou:) vannak itt party...

Heellou:) vannak itt party arcok? Vagy városban mászkálás is megteszi, csak ne ülj otthon :) 22/L

Figyelt kérdés

Igazság szerint fent mindent leírtam, olyan embereket keresek, akik nem vetik meg az éjszakai életet, bulit, vagy akár a nappalit sem :D

És el lehessen velük ökörködni,

Szórakozni

Várom a hasonló emberek üzenetét



2021. jún. 16. 21:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nagyon rossz oldalon jársz, már bocs. Egy ilyesmi Face csoportban nagyobb eséllyel találnál alkalmi partipajtit.
2021. jún. 16. 21:32
 2/20 A kérdező kommentje:
Neked nem mindegy? Nem ilyen válaszokra vagyok kíváncsi! Ha neked nem tetszik valami, nem kell itt lenni és nem kell válaszolni, lehet tovább menni. De ha valaki netán olyan hangulatban van, akkor lehet hogy neki is kapóra jött. Soha nem értem, hogy mire jók az ilyen jellegű megjegyzések.. nekem ha valami nem tetszik, kommentre sem méltatom.
2021. jún. 16. 21:41
 3/20 anonim válasza:
Kiírod egy olyan oldalra, ahol mindenki életunt, otthonülő és depressziós. :D
2021. jún. 16. 21:42
 4/20 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Nem kell ítélkezni az emberek felett elsőre.. nem tudhatod, hogy ki mi miatt lép fel ide, lehet hogy pont csak ide tévedt.
2021. jún. 16. 21:44
 5/20 anonim válasza:
Ebben mi az ítélkezés? Te nem szoktad olvasni a válaszokat? Akárhol beleolvasol, elmegy az életkedved.
2021. jún. 16. 21:56
 6/20 anonim válasza:
Itt ez nem szokás, sőt az itt lévő emberek a bulizást ördögtől való dolognak tekintik. Itt ülni egész nap a gyakori előtt az a menő. Nem vicc. Én kivétel vagyok, én mennék ha komolyan akarod.
2021. jún. 16. 22:05
 7/20 A kérdező kommentje:
Ott van az ítélkezés igen. Nyilván kijelentette, hogy itt mindenki depressziós. Nem is gondoltam, hogy külön csak nekik van kitalálva ez az oldal.
2021. jún. 16. 22:21
 8/20 anonim válasza:
A legtöbb itt lévő ember valóban mentális beteg. Aki régóta benéz ide az tudja. Facebookon nagyon jó buli kereső csoportok vannak.
2021. jún. 16. 22:25
 9/20 A kérdező kommentje:
Én ezt teljesen megértem. De eddig ez velem nem így/ilyen stilusban volt közölve. Én nem tudhatom, ugyanis nem töltök itt olyan sok időt. Viszont nem gondolnám, hogy nem lehet kiírni más jellegű kérdést is
2021. jún. 16. 22:29
 10/20 anonim válasza:
Jaja, azért csak vigyázz, szerintem is összeszedhetsz néhány perverzt itt, akinek a társaságát egyébként nem kívánnád...
2021. jún. 16. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!