Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesti 40+ baráti társaság...

Budapesti 40+ baráti társaság kialakítása érdekelne valakit?

Figyelt kérdés
Férfiak/nők vegyesen. Közös programok, utazás, iszogatás romkocsmában, fesztiválok, ilyesmi. Írj, ha igen:)
2021. jún. 17. 06:16
 1/8 anonim válasza:

Az iszogatás romkocsmában KIZÁRVA - antialkoholista vagyok - de amúgy nagyon is érdekelne a barátkozás! Így is lehet jelentkezni?


Megköszönném a lehetőséget!


Üdv:

47/N

2021. jún. 17. 06:43
 2/8 anonim válasza:

:) ez lemaradt, ha számít valamit...


Előző voltam.

2021. jún. 17. 06:45
 3/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Próbáltam írni újabb privátot, de állítólag nem található a felhasználó neved. Igyekszem létszám növelési technikát kidolgozni de nem nagyon vannak újabb érdeklődők, azt látom.


Talán, ha a bajban egymást segítenénk és egymásnak iránymutatással szolgálnánk, az szimpatikus lenne sokaknak. Mert a 40-esek sokan bajban lehetnek munkavállalás szempontjából, vagy akár párkapcsolat/házasság szempontjából.


Ui: a baráti társasággal bulizni talán nem érdekel senkit. Vagy mégis? Szeretnék segíteni Neked Kérdező! Privátban nem zárkózom el a telefonszám cserétől!


Baráti hűséggel:

Miriam nicknevű felhasználó

1-es és 2-es válaszoló voltam.

2021. jún. 17. 07:59
 4/8 A kérdező kommentje:

nem tudom mi a gond, most írtam neked, szólnál ha nem kapod meg?


Én szeretek barátokkal jazz klubba, vagy valahova elmenni iszogatni, de a kérdésemet nem is ezzel kezdtem, színház, mozi, koncertek, utazás is szóbajöhet.

2021. jún. 17. 09:54
 5/8 anonim válasza:

Most picit sajnálom, hogy túl fiatal vagyok hozzá. (Legalább még valamihez. :) )

38/N

2021. jún. 17. 11:23
 6/8 A kérdező kommentje:
annyira azért nem vagy túl fiatal:D
2021. jún. 17. 11:56
 7/8 anonim válasza:

Kösssssssz :D

Mindenesetre nem vagyok még 40+.

5. voltam.

2021. jún. 17. 14:24
 8/8 A kérdező kommentje:
😚 jol van csak cikizlek.
2021. jún. 17. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!